Як правильно класти плитку на підлогу Такий матеріал як керамічна плитка являє собою практичний і безпечний матеріал, який екологічно чистий і підходить для передпокою, для кухонь і санвузлів.

Щоб надовго забути про ремонт підлоги, керамічна плитка кладеться. Але для цього необхідно правильно його вибрати і якісно провести оздоблювальні роботи.

Нам знадобляться наступні матеріали для укладання плитки. Цемент або клей для плитки, емульсія для грунтовки, клей ПВА, шпаклівка, ємність, в якій розводиться розчин, сито, пластикові хрестики, зубчастий і гумовий шпатель, плиткоріз, рівень, кусачки, дриль з фрезовой насадкою, губка, розчин тривідсоткової соляної кислоти і затірка.

Перед початком роботи треба підготувати поверхню підлоги. Потрібно його очистити і вирівняти за допомогою шпаклівки. Після цього потрібно дати покриттю просохнути. Далі готуємо клейовий розчин. Можна кладку плитки здійснити як за допомогою цементу, який наноситися з трьохміліметрової шаром або з допомогою сухого клейового розчину.

Як правильно класти плитку на підлогу
Готуватися такий розчин відповідно з інструкцією, даної на упаковці. Зазвичай це вимагає перемішування одного відра води з двох з половиною кг розчину. Після цього перемішується і залишають на 10 хвилин, поки маса не стане однорідною. Для того щоб орієнтуватися в кімнаті по кутах необхідно гіпсом закріпити 4 цілих плитки у відповідних кутах.

Облицювання починається в напрямку паралельно лінії вікна. Починаючи з першої кутової плитки, за допомогою рівня вирівнюється перший ряд. Щільно притискаючи кожну наступну плитку до верхнього ряду, покрита плиткою весь підлогу. Через 7 днів плитка буде міцно триматися.