Керамограніт і його основні переваги У наші дні, керамограніт по повному праву відноситься до групи найкращих оздоблювальних матеріалів. Його просто унікальні експлуатаційні характеристики ідеально гармонують з неймовірно великим різноманіттям різноманітних текстур і колірних відтінків.

Як раз саме з-за цього, керамограніт сьогодні і став дуже широко застосовуваним рішенням, в інтер'єрах самих різних приміщеннях.

За своїм складом цей матеріал дуже сильно схожий на традиційну керамічну плитку, однак методики їх виготовлення досить суттєво відрізняються. Завдяки застосуванню при виробництві подібного матеріалу спеціальної обпресування, у нього повністю відсутні пори і порожнечі, що, відповідно, робить його більш щільним і якісним.

Основні плюси керамограніта

Керамограніт і його основні переваги
Даний тип оздоблювального матеріалу відрізняється неймовірно високим рівнем стійкості до всіляких видів хімічних впливів. Завдяки тому, що поверхня у керамогранітної плитки абсолютно не боїться впливу лугів і кислот, вона сьогодні знайшла своє досить широке застосування при монтажі підлогових покриттів в різних промислових спорудах.

Ще одним вельми істотним плюсом керамограніта, вважається його чудова стійкість до впливу знижених температур. Дуже сильні морози подібного матеріалу абсолютно не страшні, адже навіть -60С він здатний перенести з дивовижною легкістю. І це зовсім не дивно, адже повна відсутність пустот в керамограніті, зводить його показник вологопоглинання практично до нуля.

Самим же головним перевагою такого матеріалу, звичайно ж, є його максимально висока зносостійкість. По даній характеристиці з керамогранітом навряд чи зможе потягатися інший аналогічний матеріал. За рахунок своєї повністю однорідної структури така плитка практично не піддається стиранню.

На що ще звернути увагу

Керамограніт і його основні переваги
Незважаючи на незаперечні переваги керамограніта, дуже важливо пам'ятати, що даний матеріал відноситься до категорії досить крихких. Саме тому, його транспортування та монтаж необхідно обов'язково здійснювати з особливою обережністю. В ході його укладання дуже важливо, по можливості, не допускати виникнення під ним пустот, інакше під навантаженням така плитка може досить легко зламатися. У випадку правильної укладки, подібне покриття зможе прослужити неймовірно довго, зберігаючи, при цьому, навіть найсуворіші випробування. Як раз саме тому, керамограніт сьогодні і знайшов своє досить широке застосування при здійсненні внутрішніх робіт.