Теракотова плитка Теракотова плитка відрізняється зручністю і практичністю. З її допомогою можна оформити будь-яку поверхню. Вона не піддається окисленню, на неї не впливають мороз і спеку, довго служить і має відмінну міцність.

Плитка з кераміки – одне з найдавніших виробів, які були зроблені людьми.

Спочатку глиняне сировину закладалося в формені вироби з дерева, сушилася під сонячними променями і потім обжигалось в гарячих вугіллі. У процесі розвитку гончарного мистецтва багаття і вугілля замінили використанням печей спеціального характеру. За три тисячі років до нашої ери жителі Шумерської і Давньоєгипетської цивілізацій вже володіли знаннями про глазурі, гончарних колах і випалювальних печах. Можна сказати, що саме в даний проміжок часу стартував початковий процес утворення металу як матеріалу для обробки в тому вигляді, якою вона є в наші дні.

Основні моделі плиток декоративного характеру відрізняються довговічністю, а багато хто не пропускають вологу. Плитка з глазурованим покриттям легко миється і як не можна краще служить при покритті площ, що мають контакти з вологою.

Теракотова плитка
Теракотова плитка

Плитка може служити як елемент будь-яких дизайнерських стилів. Виробництво плитки здійснювалося з часів давнини, внаслідок чого її можна зустріти як стиль в різних країнах.

При використанні керамічної плитки ручної роботи, виготовленої під замовлення, можна створити імітацію заданого стилю в певному приміщенні або дизайні.