Укладаємо керамічну плитку самостійно Якщо ви ніколи раніше не займалися плитковими роботами але все ж прийняли тверде рішення ризикнути, і самостійно укласти кахельну плитку слід подбати про те, що б звести до мінімуму всі можливі проблеми і помилки, з якими можна зіткнутися в процесі роботи.

Детальніше: Укладаємо керамічну плитку самостійно

Облицювання віконного отвору керамічною плиткою Облицювання плиткою невеликій площі приверне увагу і ненав'язливо додасть фарб в інтер'єр. У цьому проекті було використано два види плитки ручної роботи; вибрані кольори доповнюють яскраво пофарбовані стіни.

Детальніше: Облицювання віконного отвору керамічною плиткою

Різновиди алмазних відрізних дисків
Для ефективної роботи з твердими будівельними матеріалами досить часто необхідно їх якісно і точно відрізати. Звичайний інструмент з таким завданням не впоратись, і тому були розроблені цілий ряд спеціальних пристосувань, одним з яких є алмазний відрізний диск, вживаний як ручних, так і стаціонарних механізованих пилах.

Детальніше: Різновиди алмазних відрізних дисків

Які облицювальні матеріали сьогодні користуються попитом Керамограніт – дуже міцний і довговічний матеріал. Він проводиться з деяких сортів глини за спеціальними технологіями. В процесі виготовлення заготовки з глини обпікаються в доменних печах при температурі до 1300 градусів.

Детальніше: Які облицювальні матеріали сьогодні користуються попитом

Різновиди цокольної плитки Плитка є найбільш популярним матеріалом для обробки цоколя, що забезпечує йому не тільки надійний захист, але і привабливий зовнішній вигляд. Цокольної плитки досить багато видів, що дозволяє вибрати для себе найбільш підходящий варіант, з фінансової точки зору.

Детальніше: Різновиди цокольної плитки

Переваги і недоліки стельових плит Якісний ремонт завжди витратний. Особливо багато коштів і часу зазвичай йде на обробку стелі. Але існує можливість і зекономити як мінімум половину коштів.

Детальніше: Переваги і недоліки стельових плит

Дизайн маленької ванної кімнати Щоб створити бездоганний у всіх відношеннях інтер'єр ванної кімнати багато не потрібно. Просто слід прислухатися до самого себе, щоб зрозуміти, що хочеться бачити в кінцевому результаті.

Детальніше: Дизайн маленької ванної кімнати

Теракотова плитка Теракотова плитка відрізняється зручністю і практичністю. З її допомогою можна оформити будь-яку поверхню. Вона не піддається окисленню, на неї не впливають мороз і спеку, довго служить і має відмінну міцність.

Детальніше: Теракотова плитка

Ванна кімната без плитки Це просто Більшість, при оформленні ванної кімнати, вибирає для обробки стін і підлоги керамічну плитку, не беручи до уваги інших рішень. Ванна кімната без плитки, це часто дешевше і простіше у виконанні.

Детальніше: Ванна кімната без плитки Це просто

Як правильно приклеювати плитку ПВХ Зараз існує велика різноманітність оздоблювальних матеріалів для підлоги. І навіть, незважаючи на таку кількість варіантів більшості людей використовуються для обробки підлоги саме ПВХ плитку.

Детальніше: Як правильно приклеювати плитку ПВХ