Високоміцні і довговічні наливні підлоги Наливні самовирівнюючі підлоги являють собою безшовне покриття, що складається з полімерних покриттів. Їм не страшні абразивний знос, різні перепади температур, надлишкова вологість і будь-які хімічні впливи.

Сучасні industryfloors.ru використовуються в багатьох галузях виробництва від промислових підприємств до торгових майданчиків відкритого і закритого типу.

Різновиди полімерних підлог

Існує чотири основних різновиди даного покриття: цементно-акрилові, метилметакрилаті, епоксидні і поліуретанові. Останні володіють кращими експлуатаційними показниками, зокрема еластичністю і зносостійкістю. Епоксидні підлоги оптимальні для статичних навантажень і стійкі до агресивних хімічних речовин.

Цементно-акрилові суміші ідеальні для вирівнювання будь-якій поверхні, мають більшу міцність до сильних ударів і стирання. А метилметакрилаті підлогові покриття найбільш складні за технологією укладання, зате мають мінімальний термін введення в експлуатацію.

Останнім часом особливу популярність отримали полімерні підлоги з ефектом 3D. Виготовлення таких підлогових покриттів включає в себе технологію наливних підлог і роботу дизайнера по реалізації 3D зображення. Головна перевага декоративних підлог, крім міцності, гігієнічності і довговічності, – це їх естетичність і ексклюзивний дизайн.

Вони дозволяють реалізувати будь-яку дизайнерську фантазію, з їх допомогою легко перетворити будь-яке приміщення, зробити його стильним і унікальним. Виконані з дотриманням усіх технологічних умов, вони багато років не втратять своїх експлуатаційних якостей.

Універсальний ущільнювач для підлоги

При пристрої наливних покриттів для надання їм надійності й міцності часто застосовуються різні ущільнювачі. Так, www.industryfloors.ru використовується для обробки свіжих бетонних підлог щоб уникнути поверхневих тріщин.

Вони призначені для створення високоміцного, термостійкого і довговічного підлогового покриття. Застосовуються в промислових цехах, складських приміщеннях і торгових установах. Даний ущільнювач уже на практиці довів свою універсальність.

Після його застосування поверхню вже на ранніх етапах роботи набуває необхідну щільність і гладкість. По своїм технічним характеристикам і зручності роботи цей ущільнювач значно обігнав вітчизняні аналоги, і готовий конкурувати з європейськими виробниками.

Переваги сучасних наливних підлог

Високоміцні і довговічні наливні підлоги
Унікальні технічні характеристики наливних підлог дозволяють використовувати їх практично на будь-яких підприємствах з великим рівнем навантаження на підлогові поверхні. Вони повністю відповідають усім сучасним експлуатаційним вимогам.

Гігієнічні, володіють відмінною міцністю, стійкі до механічних і транспортних навантажень, підвищеної вологості і хімічним реакціям. Їх можна використовувати в широкому діапазоні температур, за ними просто доглядати і легко ремонтувати.

Переваги даних підлоги можна перераховувати до безкінечності. Важливо знати, що по своїй структурі і способу укладання вони досить складні. Їх правильна установка вимагає великого досвіду, певних знань та спеціального обладнання.

Щоб уникнути неприємностей, пов'язаних з непрофесійною укладанням полімерних покриттів, слід звертатися до фахівців. І тоді полімерні наливні підлоги будуть відповідати всім експлуатаційним характеристикам і прослужать довгі роки.