Утеплювач під стяжку Якщо рівень підлоги потрібно сильно підняти чи потрібно утеплити підлоги, наприклад, у разі пристрої теплих підлог з електричним або водяним підігрівом, під бетонну стяжку можна покласти утеплювач.

Підійде простий пінопласт марки 30 - 50, а якщо дозволяють фінанси, то можна розоритися і на піноплекс, який застосовується для утеплення ж/д шляхів, злітно-посадкових смуг і має колосальную несучу здатність.

Така робота, як statom.ru вимагає точного розуміння того, чим саме займається компанія і певного представницького рішення, якщо це важливо. Для квартири підійде і пінопласт в аркушах, тим більше, що можна придбати листи будь-якої товщини, при цьому він дешевше бетону і не буде сильно зростати навантаження на перекриття. У разі влаштування бетонної стяжки по ґрунту або піщаній подушці, на першому поверсі будівлі, істотно скорочуються тепловтрати. З досвіду експлуатації утеплювач - пінопласт, добре несе навантаження від стяжки і не продавлюється і не зменшується по висоті.

Утеплювач під стяжку
Якщо висота підлоги не дозволяє застосувати товстий утеплювач, а утеплити хочеться , то на сьогоднішній день конкурента у піноплекс немає. При товщині 2 см він забезпечує ті ж теплоізоляційні властивості, як 3 см пінопласту, 4 см мінеральної вати , 20 см дерева. Мінеральна вата в підлогах буде виконувати несучу функцію у підлогах під стяжкою, поки не намокне. Керамзит практично не утеплює, а використовується для вирівнювання та засипки великих порожнин між несучими балками в старих будинках замість шлаку.

При використанні будь-якого утеплювача, на нього обов'язково треба класти шар пароізоляції - поліетиленову плівку, яка в момент влаштування стяжки не дасть цементного молока витекти з бетону. Під час укладання стяжки відбувається природне ущільнення утеплювача, який через деякий час вже не буде ущільнюватися і рівень підлоги не буде просідати.