Лебединий ділянку Квіти — справжня прикраса будь-якої ділянки. Тому їм, як і будь-яких інших коштовностей, потрібна гідна оправа (фото 1).

Перемішуємо цемент і пісок (1:3) і додаємо потроху води, щоб вийшла густа маса, як пластилін.

Витрата цементу на 2-х лебедів — 50 кг.

Крок за кроком

Робимо заміси невеликими порціями. Постеливши на підлогу стару плівку, ліпимо праву і ліву половини голови і шиї, крила. Робимо тулуб лебедя: прямокутний вазон облепливаем з усіх боків цементної масою, надавши їй потрібну форму. Робимо поглиблення для шиї. Залишаємо все сохнути на 48 годин.

Лебединий ділянку
Приступаємо до збірки лебедя. З'єднуємо половинки шиї і голови, обмотуємо бинтом. Вставляємо в поглиблення на тулубі, огораживаем 15-20-сантиметровим шматком дошки за розміром вазона, зміцнюємо цементної масою. Підперши шию, залишаємо все для просушування на добу. Потім обмазуємо голову, шию рівним шаром цементної маси, надаючи округлу форму. Прикріплюємо до тулуба крила (фото 2). Даємо просохнути дві доби. Потім тіло, голову і шию фарбуємо білою олійною фарбою, дзьоб — оранжево-червоної, очі — чорної.

Ставок для лебедів

Робимо круглу насип із землі. Щоб не росла трава, застеляємо чорною плівкою. «Берега» оформлюємо розфарбованими цеглою.Зверху насипається щебінь і фарбуємо в блакитний колір акриловою фарбою. Після висихання можна «запускати» лебедів. У вазони насипаємо землю і висаджуємо квіти.

Лілії

Вирізаємо пелюстки з верхньої частини 1,5-літрової пляшки, вигинаємо — вийшла нижня частина квітки лілії. Аналогічно вирізаємо серединку, тільки не вигинаючи. Скріплюємо всі частини між собою нитками. Розфарбовуємо масляними фарбами. Робимо листочок для лілії з плівки, пофарбувавши зеленою олійною фарбою. Коли все висохне, ставимо в ставок до лебедів.


Світлана Пожарицька
За матеріалами газети "Толока. Робимо самі"