Види і призначення ножівок Ножівка – це інструмент, який стане в нагоді у багатьох побутових ситуаціях. Їм легко пиляти дерев'яні рейки і тонкі металеві планки. Всі ножівки поділяють на електричні і ручні.

При їх перевезенні необхідно дотримуватись правил безпеки, щоб не поранити або не пошкодити інструменти. Якщо зайти на www.biznet.ru, то можна докладно дізнатися нюанси таких перевезень.

Електричним інструментом незручно користуватися на садовій ділянці, так як робота буде обмежуватися довжиною електричного шнура або зовсім його відсутністю. Тому, ручна ножівка – це кращий вибір для ремонтних робіт в заміському будинку. Ручна ножівка має мала вага і зручна в застосуванні.

З допомогою ножівки можна відпиляти непотрібні гілки дерев, зробити паркан, побудувати сарай, літню душову кабінку і облицювати внутрішні приміщення дачі.

Види і призначення ножівок
За призначенням ножівки бувають двох видів: по дереву і по металу. Ножівка по дереву, відповідно, застосовується на роботах, пов'язаних з обробкою та підготовкою розпилюванням колод і дощок, ламінату і плит ДСП. Така ножівка стає незамінною при укладанні дерев'яної підлоги, ремонті меблів. Ножівки по дереву можуть мати великі, середні і дрібні полотна, з різною частотою і кількістю зубців.

Великі полотна застосовують розпилюванні колод чи брусків. Дрібні ножівки підходять для декоративних робіт з деревом. Розташування зубців на полотні теж є певний сенс. Так, ножівка з прямими зубами призначена для поперечного розпилу, а для поздовжнього – потрібна пила з зубцями, нахиленими вперед.

Ножівка по металу відрізняється не тільки зовні, але і принципом роботи. В якості робочої частини тут є тонке полотно. Такий інструмент потрібно утримувати двома руками. Матеріал полотна підбирають під розрізається вигляд металевого сплаву. Такий інструмент можна використовувати в роботі з керамікою, пластиком і деревом, тому він вважається універсальним.