Декоративний бетон для фасадних елементів Більшість фасадних елементів в наш час в заміських будинках виконуються з декоративного бетону. Але з цього матеріалу можна зробити далеко не тільки елементи для фасаду будинку.

Це можуть бути доріжки, стіни, колони, підлоги, стільниці, раковини, пілястри, скульптури. І це не повний перелік того, що можна виготовити з декоративного бетону.

Навіть з нього можна створювати дерева, які від справжніх зовні відрізнятися не будуть. Декоративність цього матеріалу відбивається в самій фактурою лицьової поверхні, його структурі, малюнку і кольорі.

Для приготування www.postroil.com декоративного використовуються кольорові і білі цементи та декоративні заповнювачі. Такими заповнювачами можуть служити скло, граніт, мелений мармур. Це дозволяє оздоблювального матеріалу повністю імітувати поверхні природних каменів. При цьому по міцності вони не поступаються.

Для того щоб з часом колір не втрачав свою яскравість, колірну гамму, яка буде атмосферостійкою, отримують з застосуванням в якості крупних заповнювачів щебней доломитизированных й мармуроподібних вапнякових.

Декоративний бетон для фасадних елементів
Доломіт – це осадова гірська порода. Призначені для обробки фасадів будинків та інших будівель, облицювальні плити, виконані з декоративного бетону, діляться на вапняно-силікатні, гіпсові, магнезіальні і цементні. Магнезіальні та цементні плити володіють як гладкою, так і рельєфною поверхнею.

Їх також як і силікатні використовують найчастіше для зовнішнього облицювання. Але в деяких випадках вони використовуються і з метою внутрішньої обробки приміщень. Гіпсові і магнезіальні плити, як правило, використовують для внутрішньої обробки, але не виключена можливість їх застосування і для зовнішньої обробки будинків.

Технологія нанесення декоративного бетону на стіни приблизно така ж, як і та, що виробляється на поверхнях горизонтального типу. Так, спочатку наноситься бетон, товщина шару якого складає від 1 до 2 див. Потім на нього наноситься декоративне покриття.

Товщина, колір і фактура шару наноситься на поверхню матеріалу обов'язково повинні бути рівномірними. Це, по суті, нескладна технологія дозволяє на поверхні бетону створювати будь-які зображення – від живопису до графіки.

Сучасні технології дозволяють www.postroil.com змагатися з полірованим гранітом по гладкості або бути серйозним конкурентом древнього каменю, якщо поверхня шорстка. Цього бетону можна навіть додати характерні для прожилки мармуру.

Вітчизняні виробники подібного штучного каменю використовують, як правило, у виробництві матеріалу керамзит, цемент, барвники, походження яких тільки натуральне. Для підвищення міцності, в виробництві бетону використовуються спеціальні для цього матеріалу добавки.

Декоративний бетон для фасадних елементів
Технологія виготовлення цього штучного каменю не є складною. Бетонну тісто після того, як воно замішане, розливається по формах. В результаті цього утворюється незвичайна плитка. Вона плоска з одного боку, а з іншого має текстуру, форму і колір необхідного або заданого природного каменю.

Цікаво те, що винайдений виключно з метою облицювання цоколів, декоративний бетон практично присутній в будь-якому будівництві. Його основу можуть складати і смоли - карбомидные і акрилові, і полімербетон, і цемент. Камінь з декоративного бетону не тільки служить прикрасою фасадів будинків.

Їм облицьовували тераси, www.postroil.com, паркани і альтанки, декоративні печери і альтанки. www.profsaiding.ru бетоном прекрасно виглядає як з гладко отштукатуреннимі стінами, так і з дерев'яними поверхнями. Він прекрасно гармоніює з вітражами, мозаїкою, огорожі балконів і кованими поручнями сходів.