Виробництво бетонних підлог Укладання бетонної підлоги, яка буде мати упроченный верхній шар, може здійснюватися як за наявної бетонній плиті, так і по грунтовій основі. Характеристики промислових підлог під час експлуатації безпосередньо залежать від якості виконаної підготовки підстави.

В даний час prompolnn.ru дає можливість прокласти бетонні підлоги для виробничих приміщень високої якості. Технологія, яка застосовується при виробництві бетонних підлог, включає в себе, безумовно, не тільки підготовку підстави для такого підлоги.

Виробництво бетонних підлог
До наступних її етапах відносяться пристрій гідроізоляції, установка опалубки, армування, приймання, а також укладання бетонної суміші. Також здійснюється ущільнення і розрівнювання змести з бетону. Після чого проводиться затирання бетону, потім перше внесення зміцнюючої суміші – сухий. За нею слідує перша затирка цієї суміші.

Після чого проводиться внесення другий раз сухий зміцнюючої суміші, а потім друга затирка. Вигладжування поверхні і нанесення засобу, яке необхідно для завершальної обробки ставати наступних етапів робіт. Потім нарезаются температурно-усадочні шви. Це відбувається на третій день.

Такий процес забезпечує компенсацію процесів, які відбуваються при затвердінні бетону в підлозі, і пов'язані з температурно-усадочными процесами. Для того щоб готова бетонна поверхня після фінішної шпаклівки не втрачала необхідну вологу, її обробляють спеціальним лаком. Таким чином, обробляється кожна частина бетонної підлоги.