Балки металеві для перекриттів У світі в кожній країні і в кожному місті йде інтенсивне будівництво. Будують не тільки фірми і компанії, але і приватні особи на своїх ділянках за містом.

У ході будь-якого будівництва використовуються металеві балки, які служать опорами для перекриттів. Вони можуть бути різні: тонкі (дешеві) і широкі (міцні). І відповідно дорогими. Якщо перекриття вибрано тонке в цілях економії, то будьте готові до того, що будь пожежна перевірка може зажадати від вас покрити його спеціалізованим речовиною. До них відносяться такі матеріали, як оліфа, фарба або грунтовка.

Будь перекриття в будівлі підтримують балки. Їх кількість розраховується ще на стадії проектування. Тут важливо не помилитися. Якщо балок мало, то є ймовірність того, що у вас в підсумку впаде підлогу або стелю, а якщо багато, то у вас буде перевитрата будівельного матеріалу, і ви витратите більше коштів.

Усі розрахунки проводить майстер з утворенням математика. Він створює таблицю, де вказані всі параметри. Вона оформляється у спеціальній комп'ютерній програмі.

Сама балка виготовляється на заводі шляхом гарячої обкатки з розпеченого металу. Тому будь-яка балка створена таким методом відрізняється дуже високою надійністю і якістю. Для міцності і довголіття металевих балок їх необхідно покривати їх спеціальною рідиною.

Види балок

Металеві балки поділяються на:

1. Однопрогонові. Вони використовуються при будівництві багатоповерхівок;

2. Багатопрольотні. Вони використовуються для будівництва приватних одноповерхових будинків;

Перед тим як придбати один з двох видів металевих балок, порадьтеся з кваліфікованими інженерами. Вони допоможуть вам визначити найкращий варіант балок для будівництва вашого будинку. Не соромтеся і задавайте їм всі питання, які вас цікавлять щодо балок. Вони обов'язково все вам розкажуть.