Вибір підлогового килима Загальновідомий факт - якщо розмістити в приміщенні килим, це створить необхідну атмосферу затишку. Варто лише грамотно підібрати такий елемент декору, який би добре поєднувався з іншими предметами обстановки і вписувався в інтер'єр в цілому.

Щоб вирішити цю проблему, ви можете скористатися основними принципами вибору килимового покриття. Зупинимося на кожному з них детальніше.

Ціновий показник і показник терміну служби.

При першому огляді варто звернути увагу на виворітну сторону килима, де є етикетка, на якій вказано склад сировини. Ось деякі найбільш часто зустрічаються варіанти:

• Найбільш дешевий ходової килим – поліпропіленовий. До плюса низької ціни ви отримуєте достатню кількість мінусів: він сильно електризується, завдяки синтетичному матеріалу, погано переносить наслідки контакту з водою, швидко вицвітає і втрачає свої якості на сонці. Це якщо не згадувати труднощі з очищенням такого килима пилососом, а пил він збирає досить активно. Термін служби такого килима недовгий – не більше 5 років.

• Килим з міцного капронового волокна стоїть на одну планку вище. Його ворсяные петлі приклеюють до синтетичній основі особливим латексним складом, що збільшує шанси вироби радувати вас своїм непохитним видом у багато разів довше.

• Трохи дорожче вам обійдеться килим на трикотажній основі. Одночасна в'язка основи і ворсу дозволяє виробу бути міцним і гнучким. Цей килим буде радувати вас набагато довше синтетичних – близько 10 років.

• Рекордсмен вартості і якості (екологічності) – килим вовняний. Термін його служби майже досягає середньої тривалості життя людини – близько 50 років.

Інтер'єрне рішення питання.

Коли ви оформляєте кімнату, варто врахувати, що грамотна розстановка акцентів в приміщенні залежить від правильного вирішення питання про вибір килима. У першу чергу варто визначити, чи є він центром композиції або малопомітною деталлю інтер'єру.

Вироби більш світлих, пастельних тонів чудово підходять для спалень, килим з яскравими контрастними елементами більш доречний в дитячій. Затишок і спокій спальні додасть великий килим з довгим ворсом, який добре гасить звуки, а приємна на дотик поверхня не залишить вас байдужими. А ось для дитячої варто вибирати "короткошерстий" примірник, який легко чиститься або миється.

Вибір розміру килима.

Килими діляться за розміром на великі, середні і маленькі (килимки).

• Гарний килимок для виділення певної зони – крісла, каміна, ліжка. Килимок з пінорезини або бавовняної тканини скрасить вихід з гарячої ванни на холодний кахель.

• Килим середнього розміру зазвичай розміщується в малогабаритній квартирі, де є елементом зонування – відокремлює куточок відпочинку (вітальню) від решти простору.

• Великий килим впливає на весь дизайн в цілому, але, щоб досягти певної гармонії, варто уточнити габарити кімнати.

ekoproekt-kr.ru можна тут ekoproekt-kr.ru