Характеристики металевого гаража Наявність автомобіля змушує перевіряти варіанти про будівництво власного гаража, адже платні стоянки не здатні дати всіх необхідних умов для зберігання, обслуговування і ремонту особистого транспорту.

Якщо кошти не дозволяють звести капітальна споруда з цегли або блоків, то цілком можна обійтися більш бюджетним металевим гаражем. До того ж, у такому випадку не буде потрібно закладання дорого фундаменту: ну а якщо провести заходи по внутрішньому утепленню, то за своїми якостями металевий гараж здатний конкурувати з капітальним.

Основними етапами будівництва металевого гаража є:

1. Визначення розмірів. Розмір стандартного металевого гаража – 3,3х2,5х6 м.

2. Фундамент. Визначившись з розмірами, проводиться закладка фундаменту. Враховуючи достатню легкість конструкції, занадто заглиблювати фундамент не має сенсу. У цьому випадку цілком підійде бетонна плита перекриття, заодно здатна виконати функції підлоги.

3. Каркас. Для того, щоб вся конструкція була міцною, каркас найкраще виконати з металевого куточка. Ще один варіант – використовувати профільну трубу, здатну ефективно витримувати значні навантаження. Бічні поверхні каркаса використовуються для кріплення обшивальних аркушів, для чого застосовуються болти. Дуже важливо, щоб обшивка була прикріплена до кожного елементу каркасу: це дозволить досягти необхідної жорсткості всієї конструкції, і зробить можливим транспортування об'єкта на нове місце.

Характеристики металевого гаража

4. Обшивка. В якості обшивки дуже зручно застосування листового прокату 3мм, при чому на торцеві стіни пускається цільний лист. При укладанні металевих листів використовується принцип нахлеста, що дає можливість додатково захистити гараж від попадання всередину вологи. Такі стики додатково обробляються спеціальними герметиками, а дах робиться двосхилим, для забезпечення хорошого відведення дощової води. Тут використовується той же металопрокат, але для даху найкраще вибрати оцинкований. Готову конструкцію гаража обшивають профнастилом, що виглядає дуже красиво і ефектно. До переваг профнастилу в чималому ступені відносять те, що він не потребує фарбування, так як ця операція виконується в заводських умовах. Внутрішність металевого гаража обшивають теплоізоляційним матеріалом.