Побутівка своїми руками Раніше нікого не цікавило питання побудови побутівки власними силами найчастіше такі споруди, як побутовки спб, використовувалися тільки на будівництвах і були необхідні для потреб працівників та будівельників, протягом довгого часу працюють на одній ділянці.

В даний час використання побутівок знайшло більш масштабні запити. Їх часто використовують як тимчасову заміну жилого будинку, у випадку неможливості швидко відбудувати будівля капітального характеру. Зараз, при зростаючому попиті на побутівці їх можна придбати в спеціалізованому магазині, але можна побудувати її своїми силами.

Природно, що самостійна будівля битовки потребує певних умінь в будівництві і використанні спеціалізованого інструменту. Часто це є основною причиною покупки вже готового споруди. Пропозиції щодо вибору побутівки дають можливість замовити битовку не тільки виготовлену за індивідуальним замовленням, але і доставлену в необхідне місце.

Але і при будівництві побутівки і при покупці в спеціалізованому магазині або з рук, потрібно враховувати і знати про деякі тонкощі, які дозволяють не зробити яку-небудь помилку. Варто пам'ятати, що побутівка може служити тимчасовим житлом, і що його збірка схожа на будівництво звичайного будинку. Також слід не забувати, що подібні побудови не відрізняються довгим терміном служби. Хороша побутівка повинна мати невеликі розміри, і бути відносно простий.

Для побутовки не потрібно глибокого фундаменту, найчастіше він не потрібен взагалі. Часто фундамент можуть замінити чотири заглиблених у ґрунт міцних стовпа, на них згодом встановлюється побутівка, це необхідно, щоб будинок не стосувалася днищем поверхні грунту.

Варто пам'ятати що побутівка, будучи тимчасовою спорудою, взагалі може не мати підлог, а тільки стіни і дах, але якщо вона замінює тимчасове житло, то підлоги просто необхідні. У цьому випадку, підлоги в побутівці змушують підняти будова на висоту щонайменше тридцяти сантиметрів від землі. Це не тільки збільшить термін служби побутовки, але і зробить її тепліше. Дуже часто майстри рекомендують класти підлогу в побутівці з дерева, це також зробить битовку більш теплою.

Вибір матеріалу для зведення стін залежить від господаря будівлі. Стіни можуть бути виготовлені з дощок, металевих листів та різних видів цегли. При будівництві споруди методом каркасного будівництва, при якому простір між чотирма стовпами необхідної висоти, поступово заповнюють обраним матеріалом, кількість вибору матеріалу для зведення стін стає ще ширше.

Облаштування даху дерев'яної побутівки спб також не пов'язане з великими складнощами. Так як споруда тимчасова, то рекомендується виготовляти односкатную дах. Для цього досить з однією з сторін побутівки надбудувати стіну вище протилежного і зверху закріпити необхідну кількість листів профнастилу.

Головним достоїнством побутівки завжди були її мобільні властивості і невелику вагу, що дозволяє без особливої праці переміщати її не тільки в умовах однієї ділянки, але і перевозити по мірі необхідності. Їх відрізняє висока практичність і надійність. Дуже часто побутівки здатні замінити житловий будинок для своїх власників.