Кабельний обігрів для підлоги та даху З настанням холодів у власників заміських ділянок і підприємств з'являється нова проблема. Потрібно запобігти замерзання водопроводів і каналізації, убезпечити людей від льоду і бурульок, знизити ризик пошкодження покрівлі.

З цією метою встановлюють систему кабельного обігріву. Нова революційна технологія допоможе запобігти обмерзання елементів взимку.

Нагрівальний кабель дозволяє наповнити теплом весь будинок. Наприклад, здійснити обігрів підлоги. Для цього потрібно відвести мінімум половину площі приміщення. Тут і буде встановлюватися кабель. При цьому враховують схему розташування меблів, стаціонарної техніки та іншого обладнання. Після цього проводиться elix.ru.

Успішно діє кабельний обігрів і для покрівлі. Цю систему розробляли спеціально, щоб уникнути появи криги і бурульок. Крім того, вона повинна створювати стік талих вод. Тоді покрівельне покриття і водостоки в холодний період року не будуть зазнавати особливих проблем. Конструкція стає більш безпечною і надійною, а додаткові витрати знижуються.

Основна мета такого обігріву – позбутися від льодової закупорки східних труб. Тоді при таненні снігу не буде утворюватися лід. Якщо про це не подбати, сценарій вимальовується не дуже приємний: полій на свесах і потім її обвалення. Це навіть може призвести до жертв. Інший розвиток подій – наростання об'ємної криги на водостоках. Результат плачевний: конструкція не витримує такого натиску і відривається.

Без антикригової системи будуть з'являтися протікання. Оскільки стік води обмежений, вона почне просочуватися в приміщення. Вогкість у кімнатах або на підприємстві – це не дуже приємно. В останньому випадку виникнуть питання у санепідемстанції. Особливо якщо діяльність пов'язана з харчовою продукцією.

Монтують гріючий кабель зазвичай по краю скатів або над самим краєм. Ширина обігріву різна – від 40 до 100 див. В жолобах або водостоках нагрівальний кабель теж буде дуже до речі. Але враховуйте, що знаходиться за межами водостоку виріб не повинно – нерідкі випадки вандалізму. Тому провешивают кабель по всій довжині. Детальніше ознайомитись з розміщенням елемента можна за посиланням: elix.ru.
Особливий підхід до покрівлі, де передбачена хороша теплоізоляція. Тоді можлива потужність кабелю – 250-350 вт/м2. «Теплі» даху збільшують цей показник до 400 вт на кв. метр. Інші вимоги до жолобах і водостоках «холодної» поверхні – 30-40 ватт.