Підготовчі та демонтажні роботи перед укладанням ламіната на підкладку

Підготовчі роботи для укладання ламінату

Рано чи пізно приходить час капітального ремонту (domex.kiev.ua) і доводиться займатися заміною підлоги. Причини, що ведуть до цього різні - деформація покриття, скрип дощок.

Або, навпаки, настає момент, коли хочеться старе поміняти на щось нове, більш сучасне. Красивим і дорогим підлоговим покриттям є ламінат.

Підготовчі роботи

Перед тим, як приступити до заміни підлоги, необхідно точно знати обсяг майбутніх робіт. За консультацією з цього питання доцільно звернутися до досвідчених фахівців, здатним реально оцінити трудомісткість процесу.

А також:

 • встановити, слід прибирати стару підлогу;

 • зробити правильний розрахунок матеріалу;

 • визначити загальну вартість робіт;

 • вибрати підкладку.
 • Довіряємо роботу професіоналам

  Укладання ламінату на підкладку тільки на перший погляд здається зовсім простою справою. Щоб у підсумку вийшов абсолютно рівну підлогу, роботу слід довірити професіоналам. Для цього слід вдатися до послуг компанії з перевіреною репутацією, яка виробляє:

  Підготовчі та демонтажні роботи перед укладанням ламіната на підкладку
  domex.kiev.ua;
 • вирівнювання підлоги;

 • підбір потрібної підкладки;

 • укладання ламінату.
 • Види підкладки

  Щоб підлоги прослужили тривалий час, їх необхідно укласти на підкладку. Пористість структури ламінату забезпечує щільне прилягання до основи. За рахунок цього краще зберігається тепло, під покриття не проникає волога, забезпечується додаткова шумоізоляція.

  Компанія виробляє укладання ламінату на різні підкладки:

  #10004; З спіненого пінополіетилену. Її відрізняє стійкість до утворення цвілі, впливу гризунів і комах. Головний недолік такої підкладки – велика усадка. Протягом декількох років товщина зменшується наполовину, за рахунок чого знижується експлуатаційний термін;

  #10004; Коркову. Ця підкладка не має синтетичних добавок, виготовляється з жорсткого природного сировини. З часом не деформується, володіє хорошою зносостійкістю. Основна проблема – можливість утворення конденсату під підлоговим покриттям, тому рекомендується тільки для сухих приміщень;

  #10004; Бітумно-коркова. Складається з шару целюлози, одна із сторін якої покрита шаром бітуму і посипана коркової крихтою. При укладанні сторона з бітумом поміщається на основу. Таке розташування перешкоджає проникненню вологи, забезпечуючи довговічність покриття.

  Досконале знання технологічного процесу, великий виробничий досвід дозволяє працівникам братися за замовлення будь-якої складності. Всі вони виконуються у встановлені контрольні терміни. Свої послуги компанія надає жителям Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля, Бородянки (Київська область).