Який килим краще Найчастіше оздоблення підлоги вимагає додаткового елемента, щось на зразок доріжки або килима, адже ходити по голому лінолеуму або паркету босоніж не завжди затишно.

Класикою жанру у цьому відношенні є використання килима: в наш час суцільні вироби на всю площу підлоги рідко використовуються, а ось локально розташування біля ліжка, або по центру вітальні – явища досить поширені.

Сучасні виробники пропонують наступні різновиди килимів:

1. Вовняні. Найчастіше застосовується вовна з овець, відрізняється солідністю, презентабельністю і довговічністю. Колір на вовняних килимах дуже довго зберігає свою свіжість, а ходьба босоніж перетворюється на отримання задоволення від м'якого і теплого покриття. Натуральну шерсть дуже любить моль і цвіль, але якщо в якості захисту застосувати спеціальні засоби, то ніяких особливих проблем не буде.

2. Шовкові. Мають дуже м'який блиск і вишукане поєднання кольорів, дуже довго зберігає свій первісний вигляд. Так як шовкові килими тчуться з дуже тонких ниток, це відкриває широкі можливості для складної обробки. Особливістю шовкових килимів є зміна відтінків, при зміні інтенсивності та напрямку освітлення: також великий вплив має те, який колір в даному інтер'єрі панує. Щоб перевірити натуральність пропоноване килимове вироби, можна відрізати нитку від бахроми і підпалити її: натуральний шовк видає при цьому запах палаючих волосся.

3. З віскози. Даний матеріал є недорогою альтернативою натуральному шовку, відрізняючись ніжністю, м'якістю і легкістю. Віскозні килими дуже нагадують шовкові з характерним блиском і тонкощі візерунків: зносостійкість виробів на дуже хорошому рівні.

4. Синтетичні. Дуже поширений варіант, що імітує натуральне волокно. При цьому синтетичні килими,

Який килим краще
відміну від натуральних, більш прості в догляді і відмінно переносять вологу. Незважаючи на використовувані штучні матеріали, алергій дані вироби не викликають. Ціни на синтетичні килими найдорожчі з усіх виробів подібного типу, проте слід враховувати, що знос подібних виробів досить швидкий.

Що стосується довжини ворсу, то килими можуть взагалі не мати його: у інших випадках розрізняється короткий, довгий і комбінований ворс. Як правило, за допомогою килимів без ворсу найчастіше декорують підлоги в передпокої, кухні або на дачі.