Декор натуральним каменем Застосування натурального каменю займає у створенні декору інтер'єру окреме місце, і найважливіше у виборі стилю оформлення приміщення дизайнером. Природний камінь створює атмосферу надійності, стабільності та достатку.

Область застосування каменю неймовірно різноманітна. З каменю можуть бути влаштовані сходи, колони, арки, стільниці, мийки і каміни. Камінь може застосовуватися в облицювальних рішеннях і створення декоративних аксесуарів.

Так, www.sbhim.ru може використовуватися для оформлення ділянки. Мармур, піщаник, онікс, вапняк, граніт та інші породи каменю використовують для декору інтер'єру. Цей натуральний матеріал сьогодні дуже популярний і його популярність все більше зростає.

Декор натуральним каменем
Натуральний камінь ідеально вписується в інтер'єр кухні. Будь-яка господиня пишатися стільницею з натурального природного каменю, яка не тільки створює відчуття шику і розкоші, але володіє практичними властивостями: міцністю, вологостійкістю, антибактерицидними властивостями і довговічністю.

Для виготовлення стільниць в основному використовуються мармур, онікс і граніт. Їх природний структурований малюнок і шикарна колірна гамма вдало використовуються при створенні таких стилів як класичний, ретро, кантрі або хай-тек.

Добробут і достаток будинку підкреслить мийка з натурального каменю. Кам'яна мийка, володіє природними властивостями, наприклад мармуру або граніту, має величезну перевагу по відношенню до інших матеріалів. Мийка з каменю володіє мінімальною теплопровідністю, не боїться навантаження і ударів, поглинає шум води, не схильна до механічних пошкоджень і розмноженню бактерій і цвілі.

У той же час кам'яна мийка повинна гармонійно вписуватися в колірну гаму інтер'єру кухні або ванної кімнати і не затримувати погляд, що потрібно враховувати при виборі матеріалу з каменю і її колірних характеристик.

Проте вся краса каменю як матеріалу розкриється у вітальні, головній кімнаті будь-якого будинку. У вітальні багато часу проводить сім'я, а ще вітальня по своїй назві - для прийому гостей, які неодмінно звернуть увагу на оформлення її інтер'єру. При оформленні вітальні слід враховувати її призначення, тому вона повинна бути стилізована, комфортна з неодмінним відчуттям затишку.

А вписаний в інтер'єр натуральний камінь доповнить ці відчуття своєю оригінальністю і розкішшю, особливо при поєднанні з металом, деревом, склом і кованими аксесуарами.