Жалюзі види, особливості, переваги Жалюзі – це конструкції, призначені для захисту приміщення від сторонніх поглядів і проникнення в нього прямих сонячних променів. У наш час це зручна і естетично приваблива альтернатива обридлим шторам, а також відмінне рішення урізноманітнити інтер'єр кімнати цікавим елементом.

Незвичайні жалюзі, створені з паралельних пластинок (ламелей), найчастіше можна зустріти в квартирах і офісах. А на балконі для них саме підходяще місце.

Різноманітність жалюзі

По розташуванню пластинок жалюзі поділяються на вертикальні і горизонтальні. Вертикальні чудово виглядають в офісах. З їх появою приміщення стає строгим і діловим, яким і повинен бути офіс.

До інтер'єру маленької кухні або будь-якої іншої житлової кімнати підійдуть пластинки розташовані горизонтально. Горизонтальні жалюзі діляться на міжрамні і мансардні. І ті й інші конструкції легко встановлюються.

Жалюзі види, особливості, переваги
Все частіше сучасні люди воліють купувати рулонні жалюзі .Ці незвичайні штори з виглядом нагадують суцільне полотно, сворачивающееся в рулон. Регулюючи висоту полотна, можна змінювати освітлення в кімнаті. Завдяки спеціальному просоченню такі жалюзі будуть використовуватися довше.

Своєрідним типом жалюзі вважаються рольставні. У заміських будинках власники все частіше встановлюють саме їх. У рольставней ламелі з'єднуються суцільним полотном.

Що врахувати при виборі

Перед покупкою слід визначити:

• з якого матеріалу хочеться мати жалюзі;

• чи достатньо вони якісні;

• як довго прослужать;

• в якому приміщенні будуть встановлюватися.

Виробники пропонують різноманітні види жалюзі, виконані з:

1. дерева;

2. пластика;

3. металу;

4. щільного текстилю.

Кожен з матеріалів володіє своїми достоїнствами і користується попитом у різних груп споживачів. Самими екологічно чистими і дорогими вважаються вироби, виготовлені з дерева. Тканинні – найбільш поширені, так як вони зручні і надають додаткове відчуття затишку в кімнаті.

Жалюзі види, особливості, переваги
Жалюзі види, особливості, переваги
Жалюзі види, особливості, переваги
Жалюзі види, особливості, переваги

Дуже рідко купуються жалюзі, виготовлені з металу. У житлових приміщеннях їх практично не використовують. Для цих виробів виробник використовує легкі сплави. Доглядати за ними досить просто, вони довговічні і практичні, але мають одне негативне якість, якщо в приміщенні присутній протяг, ламелі видають неприємний шелест.

Хоча темні штори і допомагають захисту приміщення від яскравого сонця, жалюзі справляються з цією роботою набагато краще.

На відміну від штор, вони:

• легко регулюються;

• не накопичують пил;

• мають різноманітний дизайн;

• не вимагають прання;

• не займають багато місця біля вікна.

З-за простоти конструкції повітря вільно надходить у приміщення, а висвітлення розподіляється рівномірно.