Рідкі шпалери інноваційне рішення в сучасній обробці Зараз, в будівельній сфері практично регулярно з'являються нові різновиди будматеріалів, які в істотній мірі спрощують та полегшують процедуру здійснення ремонтних робіт.

І це, звичайно ж, відноситься не тільки конкретно до будівельних, але і до різних декоративним матеріалам, таким як, наприклад, грунтовка, шпалери і т. п. Що стосується конкретно шпалер, то тут у якості нових видів можна виділити миються, вінілові, антистатичні і спеціальні рідкі шпалери.

Особливості рідких шпалер

Найважливіша відмітна особливість такого виду шпалер, звичайно ж, полягає в їх антистатичності, іншими словами вони зовсім не притягають до себе пил. Застосовувати такі рідкі шпалери можливо абсолютно де завгодно, і навіть в таких вельми специфічних приміщеннях, як кухні і ванні, правда, з обов'язковим додатковим лакуванням. Ще одна досить суттєва перевага у подібних шпалер полягає в тому, що в разі їх застосування можна власноруч не тільки придумувати будь-які візерунки, але і підбирати для них найбільш вдалі колірні рішення.

Випускаються подібного роду шпалери, як правило, у вигляді порошкоподібної суміші, що включає в себе невеликі шматочки шовку, целюлози, бавовни і т. п. Перед безпосереднім застосуванням рідкі шпалери розлучаються з допомогою води, досить добре перемішуються, накриваються яким-небудь пакетом і деякий час настоюються.

Наносити такі рідкі шпалери рекомендується тільки виключно на абсолютно сухі і чисті поверхні. Саме з-за цього, перед початком такого роду заходів, робочі поверхні потрібно обов'язково піддавати максимально якісної очищення і ретельному просушуванню.

Способи нанесення

Рідкі шпалери інноваційне рішення в сучасній обробці
Після якісної просушування, стінові поверхні також ще слід в обов'язковому порядку перевірити на наявність різних нерівностей, які, в подібній ситуації, зазвичай видаляються за допомогою наждачного паперу і додаткового грунтування. Тут одразу слід зауважити, що ґрунтовка тут, крім безпосереднього вирівнювання поверхні, також ще сприяє і більш надійному зчепленню шпалер з робочим підставою.

Сама процедура нанесення даного виду шпалер, як правило, проводиться за допомогою звичайного шпателя. Спочатку заздалегідь підготовлена суміш просто рівномірно наноситься на робочу основу і ретельно розрівнюється. Після цього, за обробленої таким чином поверхні дуже акуратно проводять валиком зі спеціальною насадкою, яка якраз і створює на поверхні різного виду візерунки.