Мийка для кухні Кухня є важливим місцем для будь-якого, хто проводить там багато часу, тому до підбору її деталей необхідно підходити дуже ретельно. Для того щоб правильно вибрати кухонну мийку необхідно вибирати не тільки грунтуючись на ціну виробу, але і на експлуатаційні характеристики.

Мийка повинні бути стійка до впливу миючих засобів, повинна бути міцною, повинна очищатися від бруду та жиру.

Мийки можуть бути виготовлені із сталі і граніту.

Гранітні мийки є міцними і стійкими до подряпин, тому можуть і зберегти свій зовнішній вигляд на тривалий час. Гранітні мийки є популярними, так як вони відповідають багатьом вимогам споживачів. На поверхні таких мийок не затримуються різні шкідливі мікроорганізми. Також на такій поверхні не утворюється наліт, з-за тривалого контакту з водою. Тому догляд за раковинами досить простий. Також гранітні мийки не бояться барвників, кислот і тривале перебування на відкритому сонці.

Існує велика кількість порід граніту.

Він може бути полірованим і мати дзеркальний блиск, добре відображати предмети. Даний процес обробки підкреслює колір і малюнок каменя. Однак такий матеріал краще не використовувати у вологих приміщеннях на зовнішніх майданчиках і сходах, так як при попаданні води він стає дуже слизьким і потрібно нанесення спеціальних смуг.

Гладенький матовий граніт має оксамитову поверхню і показує добре малюнок каменя.

www.kamne-rez.ru має по всій поверхні рівномірну шорсткість. Завдяки шліфуванні згладжується малюнок каменю і найчастіше не використовується на темних тонах граніту, так як різниця між таким матеріалом не сильно велика.

Пилений граніт має нерівномірну шорстку поверхню, виглядає вона більш грубою, відмінності між поверхнями можуть досягати до 2 мм. Граніт, який проходить термообробку має сліди лущення на поверхні і має вигляд оплавлений ефект, завдяки чому яскраво виявляється колір і фактура каменю.

Бучардований граніт має рівномірну шорстку поверхню, при цьому нерівномірність поверхні буває до 5 мм. Такий граніт найбільше підходить в місцях, де немає можливості використовувати поліровані камені.

Також для виробництва мийок може бути застосована нержавіюча сталь.

Така сталь є легованої і містить до 18 % хрому і 10 % нікелю. Ці мийки є кілька галасливими, тому на певні моделі можуть наклеювати гуму.

Раковини з такого матеріалу мають досить різноманітну за формою і текстурі поверхню. Це також залежить від обробки поверхні. Вона може бути матовою і глянсовою. На мийці з певним візерунком будуть слабо видно подряпини, однак при наявності обробки збільшується і вартість. Мийки з нержавіючої сталі необхідно добре протирати, щоб не з'являлися сліди крапель. При появі подряпин може знадобитися полірування.

Мийки, які виробляються з нержавіючої сталі, можуть бути зварними і штампованими. Штамповані мийки не мають швів, однак мають стандартні розміри глибини.

Такі мийки також відрізняються більш доступною ціною.