Білений дуб стильні та надійні міжкімнатні двері

Двері з дуба: популярні моделі

Міжкімнатні двері – один з головних елементів в інтер'єрі будь-якого житла. Підбирати конструкції слід особливо ретельно, віддаючи перевагу якісній продукції.

Сьогодні найбільш актуальні дерев'яні вироби, виконані з дуба.

Це досить дорогі і стильні варіанти, привносять в простір вишуканість і розкіш. На піку популярності знаходяться legnart.ru.

Підібрати вироби можна для будь-яких приміщень і під різні стилістичні напрями.

Чому варто вибирати двері з дуба?

Для виробництва цієї продукції сьогодні може бути використаний широкий асортимент матеріалів. Однак саме дуб приваблює особливо пильну увагу. З яких причин?

Згадки заслуговують такі переваги сировини як:

 • не схильність гниттю при правильній обробці;

 • висока міцність;

 • грязе - і пиловідштовхуючі властивості;

 • довговічність;

 • естетична привабливість.
 • Якщо говорити про двері міжкімнатні в фарбуванні білений дуб, то потрібно сказати, що в даному випадку мова ведеться про звичайну деревині, яка обробляється особливим засобом і покривається лаком. У результаті, виходить досить виразна текстура і благородний матовий колір (відтінки можуть варіюватися від світло-сірого до темно-рожевого).

  З якими кольорами поєднуються вироби?

  Для того, щоб двері в кольорі "білений дуб" ефектно підкреслюють вишуканість і красу створюваного інтер'єру, важливо грамотно підібрати предмети меблів і декоративні оздоблювальні матеріали. В першу чергу, звертається увага на колористичну гаму. Тут слід зазначити, що в даному положенні придатними стають як пастельні, так і контрастні кольори. Сміливо можна використовувати бежевий, пісочний, коричневий, сірий, пурпуровий, бузковий, зелений і навіть джинсовий.

  Білений дуб стильні та надійні міжкімнатні двері

  Вигідна покупка виробів

  Щоб двері білений дуб купити у Москві, віддавши перевагу кращої продукції, варто звернути увагу на асортимент, пропонований компанією ЛегнАрт legnart.ru. Споживачі в змозі вибрати конструкції орного або розсувного типу, декоровані скляними і дзеркальними вставками.

  Білений дуб стильні та надійні міжкімнатні двері

  При індивідуальному замовленні будуть враховані всі побажання і вимоги клієнта. Крім елітних дверей, покупців зацікавлять кухні з натурального дерева, які зможуть стати особливо родзинкою і просто «душею» всього житлового простору.