Які меблі купити на кухню Кухня є найбільш важливим місцем в будь-якому будинку або квартирі, так як сучасна людина проводить чимало свого вільного часу. Для того, щоб це приміщення відрізнялося зручністю і затишністю, дуже важливо правильна організація приміщення, підбір необхідної меблів, інтер'єрних елементів, грамотне і відповідне оформлення простору.

Великий асортимент меблів доступний на сайті інтернет-магазину Ред Лайт за наступним посиланням redlight.com.ua.

Які меблі купити на кухню

Перш ніж купувати меблі, виміряйте простір самого приміщення і складіть план, яким буде слідувати за розміщення предметів меблів. Подібні вироби доступні під замовлення або у готовому виконанні. Вибираючи меблі для кухні, важливо відштовхуватися від кількох нюансів, які вплинуть на майбутній комфорт і довговічність кухні.

• Стиль і кольори. За стилем оформлення сучасні кухні можуть бути різноманітними, починаючи звичної класикою і закінчуючи сучасним авангардним дизайном. Оформлювати кухню можна індивідуально або відштовхуючись від того, в якому стилі оформлені інші кімнати в житло. Що стосується колірного рішення, тут також немає яких-небудь серйозних вимог. Приміром, при використанні світлих і пастельних тонів, атмосфера кухні буде максимально затишною, наталкивающей на розслаблення. Яскраві та насичені кольори і зовсім зроблять кухню своєрідним стимулятором;

• матеріали для кухні. Корпусним матеріалом, використовуваним для виробництва сучасних кухонь, здебільшого, є ДСП, МДФ, мультиплекс або дерево. Останній – найбільш дорогий і престижний будівельний матеріал. Приміром, сучасними меблевими виробництвами застосовується щонайменше близько 40 різних сортів деревини. Варто також зазначити, що матеріал перед використанням висушують, обробляють і просочують захисними складами. Більш дешевим і економічним варіантом вважається кухня з ДСП або МДФ. МДФ при цьому більш оптимальним, так як він більш зносостійкий і екологічний. Що стосується кухонних меблів з ДСП, то цей матеріал знижує вартість самої меблів. Варто зауважити, що завдяки сучасним технологіям на даний момент доступно виробництво меблів з ДСП, яка відрізняється стійкістю до вологи і температури.

Мультиплекс – тонкі шари деревини, для з'єднання яких використовується склеювальний склад. Подібний матеріал відрізняється високою стійкістю до деформацій, тому його успішно застосовують у меблевому виробництві. По суті, вибір матеріалу залежить від вашого бажання і фінансових можливостей

• фасади та комплектуючі. Перш ніж купувати той чи інший вид меблів, необхідно приділити увагу тому, з чого виготовлені фасади та комплектуючі. Для виробництва комплектуючих (полиці, ящики, дверцята) найчастіше застосовується ДСП, який покривається ламінатом або меламіном. Варіанти подорожче виготовляються з МДФ. Завдяки гнучкості такого матеріалу можливе виробництво фасадів будь-яких конфігурацій. Елітний кухонний гарнітур і зовсім виготовляється з масиву дерева. В процесі виготовлення деревина ретельно обробляється, в слідстві чого вона не деформується і не перекошується під дією вологи. До того ж, у сучасному світі все більша перевага віддається тим предметів кухонному меблів, які виготовлені з набірної деревини, або відрізняються наявністю скляних і металевих елементів.