Яку фурнітуру вибирати для кухні Красива фурнітура для кухні буде служити не тільки прикрасою, але і виконувати різні функції. Кухня, що складається лише з шаф і столів, буде виглядати дуже нудною і не зовсім затишною.

Доповнення до меблів різними комплектуючими, практичною кухонним начинням і сучасною фурнітурою зроблять кухню функціональної, комфортною і модним!


Кухонні фурнітура

Презентабельний вигляд для кухні забезпечать висувні модулі і різні підвісні і з'єднують елементи. Останні пропозиції ринку допоможуть зробити кухню найбільш оснащеної, оскільки динамічний час вимагає швидкого приготування їжі, щоб провести вільний час більш продуктивно.

Фурнітура і додаткове оснащення кухні можна представити у наступних видах:
1. Організація кутових зон. Полиці з сітчастою поверхнею або під стиль меблевого гарнітура зможуть виконувати будь-яку функціональну або декоративну роль в кухонному просторі.
2. Рейлінги. Ці агрегати вважаються досить зручними пристроями, які кріпляться за допомогою спеціальних втулок або власників. Рейлинговая поперечина, яку можна прикріпити як до навісних шафок, так і до «фартуху», служить для пристосування різних аксесуарів, зберігання начиння, ємностей для спецій, рушників, кухлів і іншого.
3. Бар. На кухонному просторі варто виділити місце для бару, наприклад, в кутовій її зоні. Це заощадить простір і буде зручним варіантом зберігання напоїв.

Яку фурнітуру вибирати для кухні
4. Аксесуари в асортименті. Для організації робіт на кухні і забезпечення безпеки потрібно багато всяких пристосувань і абсолютно необхідних елементів. У меблевому гарнітурі повинні перебувати лотки для зберігання посуду і приладів, кухонні прилади з комплектуючими деталями. На підлозі для безпеки краще постелити килимок з антиковзаючим ефектом, а на стінах за необхідності розташувати різні власники. Кожна господиня вибере саме необхідне і розмістить так, щоб при приготуванні їжі у неї було все під рукою.
5. Плінтуси. Ці деталі на кухонних робочих столах застосовуються з захисною метою, щоб уникнути потрапляння залишків продуктів або рідин у вузькі щілини між столом і стіною. Однак крім захисної функції, плінтуси грають декоративну роль. Їх наявність додає певну завершеність кухонного інтер'єру.
6. Цоколі. Їх наявність в меблевому гарнітурі маскує щілину між підлогою і деталями гарнітура під столами, оскільки в цьому просторі можуть знаходитися різні сполуки, дроти та інші організують роботу приладів кухні деталі.
Якщо перед оформленням кухонного простору продумати і передбачити всі варіанти фурнітури, то можна створити дуже функціональний, затишний і зручний кухонний куточок для приготування їжі.