Які панелі використовувати для обробки стін на кухні У кожному будинку або квартирі є кухня, яка є однією з важливих для людини кімнат. Тому її декорування викликає масу проблем і сумнівів.

Перед тим як почати проводити ремонт кухонного приміщення знадобиться визначитися про її призначення та функції, а вже виходячи з цього, формувати весь інтер'єр.

До того ж не варто забувати про те, що величезну роль в інтер'єрі кухні грає чудова обробка стін. До вирішення цього питання існує безліч варіантів, хоча самому простому і відомому способу можна віднести оздоблення стін панелями.

В даний час виробники панелей постачають на ринок величезний асортимент своєї продукції, а щитове обладнання можна придбати на www.promkabel.ua, де представлена якісна продукція. А при виборі панелей слід пам'ятати про те, що за формою вони можуть підрозділятися на кілька видів.

До першого виду панелей відносяться набірні плиткові. Вони в основному представлені у вигляді квадратів, які під час монтажу з'єднуються в паз, а розміри можуть коливатися від 30х30 см до 98х98 див. Даний вид панелей дозволяє на стінах створювати незвичайні барвисті візерунки.

Другим видом панелей є набірні рейкові, які за формою нагадують звичайну вагонку. Вони так само виробляються різних розмірів, так їх ширина може коливатися від 13 до 30 см, товщина до 12 мм, а довжина може досягати 3 метрів. З'єднання панелей проходить так само в паз, а ось до стіни вони закріплюються за допомогою скоб.

Які панелі використовувати для обробки стін на кухні
До третього виду панелей можна віднести листові, які мають досить великі параметри 122х244 див. По своїй суті вони нагадують прості фанерні листи з чудовим нанесеним малюнком. До стіни монтуються за допомогою клею або просто прибивають цвяхами.

В основному для обробки кухні використовуються панелі, в основі виготовлення яких лежать ДВП, ДСП, МДФ, натуральне дерево і пластик. Що стосується вартості, то найдорожчими будуть ті, які виготовлені з натурального дерева, але вони будуть екологічно чистими і в той же час красивими.

Такі панелі в основному застосовуються для оформлення кухні в класичному стилі кантрі. Для меншого пошкодження дерева мікроорганізмами і водою, панелі обробляють спеціальним восковим блиском. Але через деякий час потрібно оновлювати покриття.

У тому випадку якщо вибір ліг на панелі, виготовлені з ДВП, ДСП або МДФ, то краще віддавати перевагу останньому матеріалу. Це пов'язано з тим, що вони легко піддаються миттю і на них дуже легко наносити різноманітні малюнки.

Для проведення недорогий і в той же час практичної обробки кухні, то можна скористатися пластиковими панелями. Вони по своїй структурі не бояться води, а не вибагливі у догляді. До того ж вони володіють чудовою гамою кольорів, що дозволяє дизайнерам створювати оригінальні візерунки на стінах кухні.