Плитка з полівінілхлориду при ремонті квартир Будівництво та ремонт завжди супроводжуються заходами і витратами. А роботи з облицювання приміщення за допомогою красиві оздоблювальних матеріалів виливаються в кругленьку суму.

І далеко не кожен може піти і придбати хорошу якісну плитку зарубіжного виробництва. Але не варто впадати у відчай. В наші дні є альтернативне рішення зарубіжної плитці, яке ні трохи не поступається їй за якістю. Цим матеріалом є плитка з полівінілхлориду. Вона дуже надійна і довговічна, а її ціна в кілька разів нижче тієї ж зарубіжної.

Багато хто при виборі облицювальної плитки для підлоги хочуть купити хороший і красивий матеріал, але щоб і ціна була прийнятною. Саме для таких людей і підійде полинивилхлоридная плитка. Вже в процесі виробництва до складу матеріалу помещаают всі потрібні компоненти. Відомо, що пластмаса при нагріванні здатна розширюватися, але при цьому вона зберігається всі свої теплоізоляційні властивості.

Плитка з полівінілхлориду при ремонті квартир
Рекомендуємо звернутися у фірму АСК Триан, фахівці якої у короткі терміни якісно виконають ремонтні роботи. На підлогу виявляється постійне навантаження, так як за млість регулярно ходять і ставлять предмети меблів. А іноді марают підлогу, розбивають об нього предмети, б'ють і навіть проливають окріп. Але все це не страшно плитки з полівінілхлориду. Вона зносостійка, пружна і дуже міцна, тому не схильна до деформації.

В основному плитку з полівінілхлориду укладають на підлогу в кухні, коридорі, передпокої та на сходових майданчиках. Вона буде відмінно виглядати в будь-якому приміщенні, при цьому зберігаючи свої якість. Іноді в комплекті до такої плитки йдуть різні додаткові деталі:

- наличники;

- кріпильні елементи для плитки;

- нащільники для санвузлів;

- плінтуси.

Такі додаткові елементи потреби тоді, коли необхідно буде виробляти облицювання в тих місцях, де плитка стикається зі стінами, дверними прорізами і вікнами.

Плитка з полівінілхлориду може бути квадратної і трапецевидних, де лицьова сторона плитки має рельєфну поверхню, а торцева сторона ребриста. Це більш безпечна в експлуатації плитка.

А ще є пресовані плитки, які в будівельній середовищі називаються привинилом. Їх розмір трохи більше, ніж у звичайної плитки, а область їх застосування позначена в межах громадських приміщень. Так само такою плиткою облицьовують підлоги в лоджіях і балконах. Не потрібно переживати за її якість, так як воно на висоті!