Застосування цементної плитки в сучасному інтер'єрі Виконана з досить оригінальним і неповторним візерунком цементна плитка, сьогодні знайшла своє досить широке застосування у сфері облаштування внутрішнього оздоблення різних приміщень.

І це зовсім не випадково, адже вона, завдяки своїм просто неймовірним властивостями, з легкістю здатна робити внутрішню атмосферу в будинку максимально теплою і комфортною.


Сфера використання

Виготовлена з цементу плитка – це, як правило, не просто неймовірно привабливий вид оздоблювального матеріалу, а справжній витвір мистецтва. Вона чудово підходить для облагороджування стінових поверхонь, облаштування підлогових покриттів, створення всіляких архітектурних елементів, і за рахунок свого оригінального зовнішнього вигляду може вносити в інтер'єр досить кардинальні зміни.

Незважаючи на основну стилістику оформлення, даного виду плитка здатна досить гармонійно виглядати в абсолютно будь-яких приміщеннях, а особливо, виконаних у скандинавському і мавританському стилі. При цьому такий матеріал, як правило, не тільки служить оригінальним доповненням до основного інтер'єру, але ще й стає його основною «родзинкою», що надає навколишнього обстановці особливу неповторність і індивідуальність.

Сфера використання даної плитки досить широка:
- Гостьові кімнати;
- Спальні;
- Дитячі;
- Санвузли;
- Кухні.

Застосування цементної плитки в сучасному інтер'єрі
У зв'язку з тим, що цемент досить добре переносить вплив вологи, подібна плитка цілком може застосовуватися навіть на кухнях і у ваннах, де практично постійно присутній ризик випадкового розливу води. В таких умовах підвищеної вологості, даний матеріал зазвичай стає тільки ще міцніше.

Крім безпосередньо житлових приміщень, така плитка також цілком може застосовуватись і в різних громадських місцях. До того ж, сьогодні подібний матеріал, також досить активно використовується і при облагороджуванні фасадів, терас і садових доріжок, оскільки він, крім усього іншого, він ще і відрізняється досить солідної стійкістю до всіляких зовнішніх несприятливих факторів.

Переваги цементної плитки

Декоративна плитка з цементу є прекрасним вибором для тих людей, які дуже сильно хочуть створити в своєму житлі досить естетичну, красиву і яскраву обстановку.

До найбільш суттєвих плюсів у цього матеріалу можна віднести такі дуже важливі моменти, як:
- Особливу привабливість;
- Здатність ідеально поєднуватися з абсолютно будь-якими стилістичними напрямками;
- Чудову стійкість до впливу різних зовнішніх факторів;
- Повну екологічність і майже абсолютну безпеку.