Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі При здійсненні капітального ремонту в своїх будинках і створенні нових дизайнів інтер'єру, людям часто доводиться приділяти особливу увагу стелі. Даний елемент будинку не тільки постійно перебуває на виду, але і задає приміщенню особливий тон, допомагає підкреслювати певну стилістику.

Також дозволяє здійснювати зонування великого простору і дуже часто перетворюється в головне прикраса інтер'єру. Натяжні полотна, за своєю практичності, красі та експлуатації, практично не мають собі рівних серед інших стельових покриттів.

Правда, у людини, яка вперше зіткнувся з подібною конструкцією, часто з'являється досить багато питань: чи висока міцність у натяжної стелі Clipso, до речі nikomaks.ru досить такі приваблива, який «корисний» обсяг простору він буде забирати, чи виправдане їх застосування на кухнях чи у ванній, чим викликане наявність у них характерного запаху і т. п.

Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі
Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі

Простір, яке буде «красти» дана конструкція, залежить виключно від якості чорновий підготовки підстави стельового покриття (коли вона досить рівна, то натяжка полотна може бути виконана всього в декількох сантиметрах від цього рівня). Такої відстані буде цілком достатньо навіть для монтажу невеликих вбудованих світильників.

Якщо говорити про міцність таких матеріалів, то даний показник, в даному випадку, визначається виходячи з навантаження на квадратний метр. Полотно стандартного типу здатне витримувати 100 кг/м2, що майже еквівалентно 100 л/м2. Іншими словами, якщо затоплення зверху вдасться зупинити вчасно, то полотно натяжної стелі таку неприємність з легкістю витримує.

Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі
Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі

Високоякісні натяжні стелі, мають полотно з досить надійними швами (якщо звичайно такі є). Оскільки в подібних конструкціях саме шви найчастіше стають найбільш слабкою ланкою, то перевагу при виборі бажано віддавати безшовним варіантами.

Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі
Що ж стосується стійкості натягнутого полотна до дії гострих предметів, то тут ховається сама найбільша небезпека: полотно такої стелі можна серйозно пошкодити навіть трубою від пилососа під час прибирання, так що в цьому відношенні його необхідно як можна ретельніше оберігати від різних механічних впливів.

Деякі з забудовників, які тільки що здійснили монтаж натяжної стелі, іноді скаржаться на присутність специфічного запаху, що виходить від полотна. Як показує практика, подібні аромати дуже легко усуваються за рахунок звичайного провітрювання. Якщо ж це не представляється можливим, то доведеться потерпіти деякий час, за який неприємний запах обов'язково пропаде.

Також слід зазначити, що саме полотно з ПВХ вважається чудовим варіантом для використання на кухні або у ванній, так як догляд за ним досить простий і необтяжливий.

Джерело: nikomaks.ru