Кухонна витяжка Faber Витяжки Faber - це синтез вишуканого сучасного дизайну і високої якості виконання. Заснований у 1955 році концерн в даний час займає лідируюче положення на європейському ринку з виробництва www.postroil.com і випускає більш 100 моделей найрізноманітніших стилів иформ.

Серед них-традиційні, декоративні та вбудовані витяжки. Висока продуктивність, мінімальне споживання енергії, безшумна робота, комфорт і безпека в експлуатації, легкість в монтажі - ось на що спрямовані новітні патентні розробки компанії.

Arco plus isota PRO ELN виконана в стилі HiTech і служить втіленням ідеї Easy Life (легка життя). Незвичайний дизайн і досконалі форми роблять витяжку вишуканим доповненням острівної робочої зони кухні.

Плавно зігнуті лінії з загартованого скла вдало підкреслює сталева конструкція декоративної витяжної труби, а також бортик у вигляді кільця із сталі. Запатентований вентиляційний агрегат PRO ефективно очищає повітря на кухні площею до 40 кв. м.

Завдяки його конструкції і матеріалу виробникам вдалося знизити рівень шуму на 30% порівняно з дифузорами старого покоління. На першій швидкості шум взагалі ледве чуємо -всього 31 дБ. Додатково можна придбати шу-моподавляющий комплект Silent Kit, який складається з двох пластин, виконаних із звукопоглинального матеріалу.

Вони ще на 25% знизять рівень шуму. Система PRO має єдиний тип вугільного фільтра для всіх витяжок Faber. Ефективність антижировых турбулентних фільтрів Baffle Filtri понад 90%. Вони зроблені з нержавіючої сталі, надійні, довговічні, легко миються вручну або в посудомийній машині. Індикатори насичення фільтрів вказують, коли потрібно їх заміна або очищення.

Електроніка ELN дозволяє запрограмувати чотири швидкості роботи у відповідності з обсягом кухні. Для особливих випадків (при сильних запахи) передбачено інтенсивний режим. Через 10 хв роботи він автоматично відключається, а витяжка продовжує працювати на оптимальних оборотах. Управління сенсорне.

Електронна система Faber - напівпровідникова, що не викликає іскріння, що забезпечує повну безпеку в разі витоку газу. Пульт дистанційного керування дозволяє включати і вимикати витяжку, а також регулювати режим її роботи, не підходячи безпосередньо до робочої зоні. Швидкороз'ємні з'єднання кабелю живлення економлять час монтажу і технічного обслуговування.

Arco plus isota PRO ELN - дуже потужна, технічно продумана, функціональна і гарна витяжка. Ідеальне рішення для кухонь великої площі.