Лінолеум для квартири Найбільш популярний лінолеум з полівінілхлориду та натуральних компонентів. Останній не накопичує статичну електрику і екологічно чистий, зносостійкий і довговічний, не вицвітає з часом.

Таке покриття для дитячої або в квартири людей, що страждають астмою. Однак стелити такий лінолеум досить складно.

Властивості лінолеуму

Лінолеум зі спіненого вінілу м'який і міцний, а укладати його набагато легше. Крім того, цей матеріал дешевше натурального.

При виборі лінолеуму для передпокою варто звернути увагу на те, щоб матеріал витримував навантаження, тому краще зупинитися на полотнах, що мають товщину понад 3 мм. При цьому необхідно, щоб був товстим і верхній захисний шар. Також можна використовувати www.politek-spb.ru під час будівництва.

Для кухні також варто вибирати найбільш зносостійкий лінолеум, найкраще зі спіненого полівінілхлориду. Можна використовувати як побутової, так і напівкомерційний варіант. Останній якісніше, але дорожче.

Лінолеум для квартири
Лінолеум для квартири

Як вибрати покриття для підлоги вітальні

Для залу можна взяти відносно дешевий матеріал на основі поліестеру: такий лінолеум поступається по зносостійкості лінолеуму зі спіненого вінілу, але значно дешевше, тоді як в залі вірогідність механічних пошкоджень і прохідність не надто великі. Важливо, щоб вітальня виглядала гармонійно, тому особливу увагу потрібно приділити кольору лінолеуму.

Білий лінолеум - сміливий дизайнерський хід, таке покриття буде добре виглядати в квартирах з сучасним дизайном, але воно не додасть залу затишку, а також неприпустимо, якщо в квартирі є тварини або маленькі діти.

Лінолеум для квартири
Приблизно так само слід вибирати лінолеум і для спальні: прохідність там невелика і вірогідність механічних пошкоджень мінімальна, але важливо, щоб кімната виглядала красиво і гармонійно.

Якщо в квартирі є маленькі діти, краще всього зупинитися на лінолеумі з натуральних матеріалів: таке покриття володіє антибактеріальними властивостями, адже малюки люблять повзати по підлозі і все брати в рот.

Для дитячої краще всього придбати лінолеум, який відрізняється значною (понад 3 мм) товщиною і високою зносостійкістю, інакше міняти покриття доведеться досить часто. Також слід звернути увагу на колір і малюнок: лінолеум повинен добре поєднуватися з меблями, стінами і аксесуарами.