Як вибрати жалюзі для пластикових вікон Жалюзі на вікнах все частіше можна зустріти не тільки в офісних приміщеннях, але і в будинках різних населених пунктів. Виробники пропонують сьогодні нові конструкції таких аксесуарів для вікон.

Можливості жалюзі торгових марок Изолайт і Изотра

Одним з головних переваг такого аксесуара є його компактність. Для конструкції даного типу не потрібно багато простору в будинку, так як вона кріпиться на саме пластикове вікно. Оригінальні жалюзі на пластикові вікна Изолайт і Изотра, що відкриваються в горизонтальній площині, стануть відмінною заміною традиційним гардинам і завісою. Ці вироби оптимально поєднують в собі сучасний стиль, простоту експлуатації, довговічність і невисоку ціну.

Переваги віконних аксесуарів Изолайт

Такі конструкції універсальні. Їх можна розмістити в будь-якому приміщенні житлового простору. Вони підходять для кухні, коли вікно розташовується дуже близько до плити і звичайні завіси просто небезпечно на нього вішати.

Вироби з горизонтальним розташуванням ламелей відмінно підходять для місць, де розміщуються кімнатні рослини. У цьому випадку квітам не буде заважати завісь, так як ламелі просто не будуть стосуватися листя квітів рослин.

Розмір ламелей в такій конструкції залишає 16х25 мм. При таких стандартних розмірах жалюзі Изолайт відрізняє різноманітність колірних варіантів.

Як вибрати жалюзі для пластикових вікон
Кріплення проводиться безпосередньо до склопакету. Фіксує ламелі волосінь, яка не дозволяє їм довільно рухатися. Герметичність віконної конструкції при кріпленні не порушується. Запони з ламелей вішається на спеціальні штапики. Це дозволяє захистити склопакети від вологи і уникнути слідів кріплення, які могли б залишитися на лицьовій поверхні віконного отвору після зняття завіси.

Конструкції Изолайт, що працюють в горизонтальній площині, універсальні і підходять для віконних блоків з алюмінію або дерева. Конструкція не перешкоджає догляду за склом і не вимагає спеціального догляду. Поверхня жалюзі досить протирати вологою серветкою, видаляючи з неї пил і інші забруднення.

Вартість такої завіси в два рази нижче ціни плоскої римської штори або фіранки у формі плісировки.

Переваги торгової марки Изотра

Ще більш низьку ціну мають жалюзі з торговим знаком Изотра. Зниження ціни в цьому випадку відбувається через заміну матеріалу. Для виробництва такої конструкції використовується не дорогий алюмінієвий сплав, а залізо з захисною поверхнею з цинку або недорога алюмінієва фольга. Невеликий асортимент дизайну компенсує універсальність таких жалюзі.

У закритому стані ламелі дуже щільно прилягають один до одного, за рахунок чого досягається максимальний затемнення в приміщення. Кріплення полотна з ламелей здійснюється на саму раму, що дозволяє ламелям щільно прилягати до поверхні скла.

Ця система завіс дуже популярна в Європі за оптимально підібраної ціни і відмінного дизайну. Нею легко керувати, можна довго користуватися. Таку конструкцію можна розмістити на різних віконних отворах.

Особливості конструкції

Відкривати і закривати віконні системи Изотра і Изолайт дуже легко. Достатньо повернути ручку в одну або в іншу сторону. Самі ламелі мають стандартний розмір по ширині становить 25 мм.

У закритому стані жалюзі мають привабливий зовнішній вигляд, так як всі технічні отвори в них щільно прикриті. Вони відмінно захистять приміщення від сонячного світла.

Універсальні забарвлення білого, золотистого кольору, кольору махагон або кольорів, що імітують текстуру дерева, дуба відмінно впишуться в будь-яку стилістику житлового простору.