Якими матеріалами можна обробити внутрішні приміщення Внутрішня обробка приміщень відповідальний момент. Від того, як ви її зробите, буде залежати не тільки стиль і інтер'єр будинку, але зручність і комфорт проживання в цьому будинку.

Багато в чому якість обробки залежить від обраного методу декорування і матеріалу, який використовується при оздоблювальних роботах. Нижче будуть перераховані типи приміщень, і які матеріали доцільніше застосовувати при їх обробці.

Мимоволі виходить так, що в кожному будинку, кухня є головним приміщенням, тому почнемо з неї. Для обробки стін кухні підійдуть пластикові панелі, покриття з пробки, можна обклеїти стіни шпалерами, що миються.

Стіни робочої зони краще обробити керамікою. Підлога теж обробити керамічною плиткою або іншим подібним матеріалом. Це буде не тільки красиво, але і практично, так як значно полегшиться процес прибирання.

При обробці ванної варто враховувати, що тут вологість вище, ніж в інших приміщеннях. Тому можна використовувати матеріал, який водонепроникний. А це, всі види плиток, покриття з пробки або пластикові ПВХ панелі.

Для коридору і передпокою найбільше підійдуть панелі з МДФ, коркове покриття, оригінальні шпалери або декоративна штукатурка.

Приміщення для сну краще обклеїти шпалерами, хоча може підійти і декоративна штукатурка.

Бібліотеки і кабінети краще обробити деревом або панелями МДФ.

Не подумайте, що тільки ці матеріали можна застосовувати для обробки приміщень, існує маса матеріалів, які застосовують для обробки внутрішніх приміщень. Існує ще безліч різних способів декорування приміщень. Тут право вибирати матеріал, і спосіб обробки належать тільки власникам будинку.