Завзята морська кухня Морський колір завжди приносить тільки позитивні емоції, а саме море дає відчуття безтурботності і свободи. Тому варіант оформлення кухні в стилі моря буде відмінним рішенням, а також нагадуванням про чудово проведених днями на березі моря.

Одним із способів відновити морський стиль ну кухні це використовувати різні тематичні аксесуари, наприклад, морські черепашки, зірки і навіть гальку, привезені з відпустки. Їх можна розподілити по відкритим або розкласти по поличках шафок.

Можна переглянути 1skinali.ru і вибрати той варіант, який ідеально підійде до дизайну вашої кухні. Відтінки морського стилю це бежеві, пісочні, біло-сині і блакитні тони. Поєднання цих кольорів буде створювати на кухні атмосферу спокою і повного заспокоєння. Також ці кольори візуально зроблять кухонне простір більше. Морська забарвлення створить відчуття прохолоди та свіжості.

Завзята морська кухня
На кухню, оформляється у цьому дизайні, підлогове покриття вибирають з біленого дерева, схоже на палубу корабля. Також, якщо є можливість, можна зробити декоративні вставки з гальки, піску і черепашок.

При виборі кухонних меблів необхідно віддати перевагу світлого дерева, бажано матового відтінку. Відмінно сюди підійде й плетені меблі. А стелю і стіни можна обробити панелями з дерева або стилізованими під нього шпалерами. Також популярним методом оформлення кухні буде використання плитки з морської мозаїкою.

При прикрасі віконних прорізів краще використовувати жалюзі з бамбука, світло-блакитні полотняні штори. Також незайвим буде додати черепашок, нанизані на нитки або світлих намистин, схожих на перлини.

Якщо немає можливості використовувати латунну або глиняний посуд, то завжди у продажу є варіанти кухонного начиння в синій горох або з смужками кольору морської хвилі. Чудовим доповненням морського стилю стане модель невеликого вітрильника на полиці або звичайні пісочний годинник.

Атмосфера морських мотивів стане навіювати приємні спогади про відпустку і на такій кухні приємно зібратися всією родиною і планувати наступні канікули.