Новий універсальний матеріал штучний камінь На сьогоднішній день вироби з штучного каменю стають все більш популярними в будівництві і обробці приміщень. «Штучний» тут означає, що матеріал є синтетичним, що імітує натуральний камінь.

Як правило, це акрил або крихта природного каменю, залита спеціальною смолою. Поверхні з такого матеріалу не поступаються по міцності натуральному каменю, але більш функціональні і прості в монтажі та догляді.

З акрилу робляться столи і стільниці, підвіконня, врізні мийки і навіть декоративні облицювальні плити.

Столи

Стіл, виконаний з штучного каменю, може бути будь-яким за дизайном і формою – від прямокутного до овального. Краї такого виробу будуть плавними, без гострих країв. Це викликано, в першу чергу, вимогами безпеки. Гостра кромка з каменю може заподіяти шкоду випадково наткнувшемуся на неї людині.

Стільниці

Робоча поверхня кухонного гарнітура як ніяка інша в цьому приміщенні піддається різним впливам. Тут важливо, щоб матеріал, з якого вона виконана, був зносостійким і не боявся механічних пошкоджень. Подібні www.mos-kamen.ru прекрасно проявляють себе в роботі.

Головне тут – звернутися до справжнім фахівцям, які виконають ваше замовлення, а також дадуть гарантію на роботу і матеріал. Прекрасно себе зарекомендувала на ринку Москви і Московської області компанія «Мос-Камінь», фахівці якої мають справу з виробами з акрилу вже понад десять років, виконують замовлення в короткі терміни і надають дворічну гарантію на всі елементи.

Мийки

Прекрасним продовженням цілісного інтер'єру кухні може бути врізна акрилова мийка, яка «перетікає» в стільницю. Вона набагато міцніша, ніж фарфоровий або фаянсовий, і завдяки своєму дизайну зможе додати стилю навіть самому простому кухонного інтер'єру. Такі мийки шліфуються і підклеюються настільки непомітно, що ви навіть не побачите стиків і переходів зі стільниці.

Підвіконня

Штучний камінь найкращим чином підходить для підвіконь, оскільки не боїться практично ніяких перепадів температури. Тут можна також поекспериментувати з дизайном. Підвіконня може продовжувати стиль інтер'єру, гармонійно вписуючись за стилем і кольором, так і бути яскравим акцентом всього приміщення.

Важливою перевагою виробів з штучного каменю є те, що всі вони виконуються виключно під замовлення. Друге таке виріб в тому ж кольорі і розмірі ви навряд чи знайдете. Акрилову поверхню можна вибирати як дизайном під натуральний камінь, так і в яскравих соковитих відтінках синього, червоного або оранжевого.