Варіанти підлоги для кухні Вибираючи підлогове покриття на кухню, доводиться врахувати відразу кілька факторів, адже експлуатаційна навантаження на нього значно більше, ніж в будь-якій іншій кімнаті.

І справа тут не просто в підвищеної прохідності людей, але і у специфічний мікрокліматі, що характеризується підвищеною вологістю і температурними перепадами. Також варто врахувати той факт, що на кухонний підлога досить часто можуть падати різні побутові предмети типу посуду, ножів, продуктів, так і вологе прибирання на кухні проводитися значно частіше. Враховуючи специфіку експлуатації кухонного пора, не всяке підлогове покриття тут підійде.

Найчастіше підлогу кухні прийнято декорувати наступними матеріалами:

1. Наливна підлога. Найсучасніший варіант кухонної підлоги, для якого характерний великий вибір оригінальних колірних рішень: при цьому може бути використана як гра відтінків, так і різні 3Д зображення, галька, вставки з металу і пластику. Основою наливної підлоги є рідкий поліуретан, відрізняється відмінною вологостійкістю, стійкістю до стирання, механічних впливів. Догляд за подібним підлогою нескладний і займе трохи часу. Однак слід пам'ятати, що влаштування такої підлоги – досить клопітка і трудомістка справа.

2. Керамічна плитка. Самий популярний матеріал для облаштування підлоги на кухні, і при можливості всі господарі намагаються його вибрати. Пояснюється це відносною дешевизною кахлю, зручністю, практичністю, великою різноманітністю кольорів, фактур і розмірів. Завдяки натуральності кераміки не існує абсолютно ніяких побічних ефектів у вигляді токсичних виділень, до того ж укладений таким чином підлогу дуже довго зберігає свою первісну красу завдяки винятковій стійкості до впливу вологи, миючих засобів і ультрафіолету. Іноді недолік кахлю ставлять його холодність, проте подібна проблема вирішується обладнанням теплої підлоги.

3. Лінолеум. Дуже простий і практичний варіант, що використовується в бюджетному варіанті ремонту. Все що потрібно – рівна і міцна основа, ну а простилання лінолеуму проводиться дуже швидко, без залучення фахівців. Подібний підлога буде відмінно протистояти вологи, стирання і вигорання, ну а наявність великої бази відтінків дозволить без зусиль підібрати найбільш

Варіанти підлоги для кухні
прийнятний варіант за кольором. Як відомо, лінолеум розподіляється на кілька класів, виходячи з міцності матеріалу: на кухню бажано вибрати матеріал міцніший, не розмінюючись на відверто дешеві варіанти.

4. Пробка. Не дуже поширений варіант облаштування підлоги на кухні. Однак подібний стать набагато знизить навантаження на хребет, адже домашні господині проводять за кухонною роботою досить багато часу. Також зручно те, що пробка не ковзає, є теплою на дотик і не виділяє ніяких шкідливих речовин. В недолік коркового покриття часто ставлять його слабку опірність волозі, проте подібна проблема вирішується нанесенням на підлогу спеціального лаку.