Інтер'єр в синьому кольорі Синій колір, на думку психологів, допомагає розслабитися і зняти напругу. Свіжість і вишуканість, таємничість і благородство надає приміщень цей колір.

Коли купують квартири у новобудовах на видному, то можна говорити і про інтер'єр, як в сучасному, так і класичному стилі. Оскільки синій колір символізує спокій, його частіше використовують в інтер'єрі спальних кімнат. А ще він асоціюється з ніччю, тишею і таємничістю. Тому, безумовно, він допоможе створити в спальні сприятливу атмосферу для відпочинку. І все ж в синьому кольорі краще використовувати окремі аксесуари. Наприклад, штори, покривала, подушки. Відмінним варіантом стануть шпалери з елементами синього, натяжні стелі в синіх тонах.

Інтер'єр в синьому кольорі
Для великих кімнат підійдуть світлі, пом'якшені або розпливчасті відтінки синього. Блакитні тони стануть відмінним рішенням для маленьких приміщень.

Якщо одну стіну пофарбувати в синій, а протилежний в який-небудь інший колір і повісити на неї велике дзеркало, то кімната візуально стане більше.

Краще синій розбавляти іншими квітами

Бо як надмірна присутність синього може викликати пригнічений стан.

Зі світло-зеленим, жовтим і помаранчевим синій дуже добре буде виглядати в дитячій.

Поєднання синього з коричневим відмінно підійде для оформлення кабінету.

А ось для кухні краще використовувати синій лише в елементах декору, так як цей колір сприяє зниженню апетиту.

В блакитній вітальні панує атмосфера спокою. Тому тут відтінки синього сміливо можна використовувати в якості основних. А яскраві аксесуари стануть чудовим доповненням, що надає кімнаті оригінальність.

В морському стилі можна оформити ванну або дитячої кімнати, розбавивши сині тони теплими сонячними і пісковими квітами. Тут різноманітний і великий вибір: і яскраві рибки з іншими морськими мешканцями, і численні черепашки та камінці, і кораблі...

Оформлення інтер'єру в синьому кольорі – прекрасне рішення, багате різноманітними варіантами. Саме синій колір допоможе створити в квартирі атмосферу гармонії та умиротворення.