Фреска як оригінальний елемент сучасного інтер'єру При облаштуванні інтер'єру в своїх житлових приміщеннях, дуже багато власники намагаються висловити свою особливу індивідуальність і створити якийсь свій абсолютно унікальний стиль.

При цьому деякі, в подібній ситуації, починають демонтувати стіни і здійснювати перепланування у відповідності зі своїми бажаннями, а хтось просто додає в інтер'єр яскраві відтінки і різні оригінальні аксесуари і вважає, що цього цілком достатньо.

Сьогодні, досить оригінальним рішенням при облаштуванні сучасних інтер'єрів, вважається нанесення на стельові та стінові поверхні декоративних фресок. У разі застосування такого прийому, практично будь-яке приміщення можна буде без особливих проблем перетворити майже до невпізнання, адже подібний вид декору здатний надавати інтер'єрів особливу неповторність і оригінальність.

Що являє собою фреска?

Фреска як оригінальний елемент сучасного інтер'єру
Сама по собі, фреска, це особливий різновид декоративного покриття, виконаного у вигляді якоїсь оригінальної картинки, яка, завдяки особливій методиці нанесення виходить досить реалістичною і чарівною. При цьому завдяки можливості застосування при створенні декоративних фресок різноманітних текстур і різних спеціальних ефектів, подібні елементи декору дозволяють досить легко робити інтер'єри повністю унікальними і неповторними, а також вигідно виділяти певні деталі внутрішнього оздоблення.

Застосовувати фреску можна для декорування приміщень практично будь-якого типу, починаючи з звичайної спальні, і закінчуючи такої специфічної кімнатою, як кухня. Адже величезне різноманіття всіляких сюжетів і композицій, в подібній ситуації, може з легкістю задовольнити навіть самого вимогливого дизайнера.

Нанесення фресок – прекрасне рішення для сучасних інтер'єрів

Фреска як оригінальний елемент сучасного інтер'єру
Краще всього, звичайно ж, подібна різновид декору підходить для облаштування дитячих кімнат. Адже можливість постійно споглядати своїх улюблених героїв з різних мультфільмів і казок, або ж який-небудь особливо запам'ятовується сюжет з вподобаного фільму у високоякісному виконанні з присутністю 3D-ефектів, природно, буде викликати невимовну радість не тільки безпосередньо у малюків, але і вже у більш дорослих підлітків.

Сама процедура нанесення фрески, як правило, не відрізняється особливою складністю. Правда, якщо подібною роботою власник власноруч ніколи не займався, то йому, в даній ситуації, звичайно ж, краще всього звернутися за допомогою до досвідчених професіоналів.

В якомусь особливому догляді, в процесі експлуатації, фреска абсолютно не потребує. До того ж, цей вид декору абсолютно не боїться негативного впливу вологи і не вицвітає під впливом УФ-променів, що, відповідно, робить цілком можливим її застосування в таких вельми специфічних приміщеннях як кухні.