Світлодіодні світильники для кухні На даний момент в кухонних приміщеннях все частіше можна зустріти LED-світильники, які завдяки своїй функціональності та поєднання трьох видів освітлення (загальне, декоративне і робочий) здатні надати кімнаті затишок.

Великий асортимент світильників такого плану доступний svet-i.com, де ви підберете відповідну під ваш інтер'єр модель.

Світлодіодні світильники для кухні

Крім того, що ви отримаєте комфортний для очей світло, таких, невеликих за розміром, приладів, можна розставляти акценти на елементах декору або просто зонувати простір. Світлодіодні світильники можуть бути різних типів, за рахунок чого можливо без проблем створити єдине стилістичне освітлення.

Люстри і світильники традиційного типу

Варто відзначити, що прилади освітлення на світлодіодах рідко застосовуються для того, щоб створити загальний світло на кухні. Люстри традиційного виду незамінні в тих приміщеннях, декорування яких здійснювалося в класичному, етнічному, ретро, кантрі або стилях бароко. У цих випадках комбінується центральне освітлення та настінні світильники, мета яких – підсвітити робочу зону. Якщо кухня виконана в класиці або неоклассике, то обов'язковим функціональним предметом інтер'єру буде люстра з кришталю, оснащена підвісками. Тут варто зауважити, що розміщувати таку люстру необхідно як можна далі від варильної поверхні, з тією метою, щоб жир не міг осідати на склі.

Якщо ж кухня виконана в стилі прованс, кантрі або шале, краще всього зупинитися на світильниках-канделябрах, поверхня яких штучно зістарена. Краще, якщо такі моделі будуть покриті патиною золотистого, сріблястого або мідного відтінку. Арабська і східний стилі припускають використання світильників-ліхтарів, оснащені деталями з кованих елементів і кольорового скла.

LED-стрічки і світильники для кухні

Світлодіодне підсвічування в кухонному приміщенні може застосовуватися як основне джерело світла, дизайнерський прийом або з тією метою, щоб робити акценти на декоративних елементах. У якості підсвічування використовуються вбудовані світильники, стрічки світлодіодного типу і моделі, які кріпляться як на стіни, так і стелі.

Вибирати певну модель необхідно відштовхуючись від того, на якій висоті планується її встановити. Щоб зробити стельову підсвічування, застосовують:
• світлодіодну стрічку. Найбільш оптимально її розміщення за карнизами декоративного типу вздовж периметра стелі або за спеціальними нішами, якщо такі є;
світильники вбудованого типу. В основному, монтуються в натяжні і підвісні стелі;
• стельові світильники накладного типу. Їх монтаж здійснюється до однорівневого стелі;
• люстри, відрізняються своєю конструкцією.

Наприклад, настінні світильники або світлодіодні стрічки можуть бути вдало використані для того, щоб підсвітити робочу поверхню або стільницю. Настінні лінійні світильники і торцеві світлодіодні стрічки в свою чергу широко застосовуються для того, щоб забезпечити декоративну підсвітку кухонного шафи, стелажу, фігурного карниза та інших елементів меблів.