Структурна штукатурка унікальний вигляд інтер'єру кухні Багато дизайнерські рішення схожі один на одного, тому вибрати щось дійсно унікальне, практично неможливо. Однак спробувати прикрасити кухню неповторним чином можна, застосувавши для покриття стін приміщення структурну штукатурку.

Задоволення від неординарного ефекту гарантовано.

Універсальне рішення

Вибір структурної штукатурки, як спосіб прикраси стін на кухні є прийнятним варіантом практично в будь-якому житлі. Така обробка відмінно виглядає в класичному інтер'єрі і не менш доречно виглядає в сучасних квартирах. Це виразний, інтенсивний мотив оформлення, який представлений багатством різних відтінків. Кидається в очі також характерна структура стін, покрита цим обробним матеріалом. Фактура настільки специфічна, що житло відрізняється яскраво вираженою індивідуальністю дизайну. Це свого роду форма авангарду в кухонному варіанті. Структурна штукатурка добре експонується на поверхнях великих розмірів. Прикрасити у такому незвичайному характер достатньо всього одну стіну приміщення. Інші можуть бути пофарбовані традиційними фарбами.

Структурна штукатурка унікальний вигляд інтер'єру кухні
Використання в обробці інтер'єру кухні структурної штукатурки, не тільки надає можливість отримати складний орнамент модельованого об'єкту, але і дозволяє вдало приховати всі недоліки покриваються стін. Під шаром штукатурки не видно нерівності стін, тому цей тип декорування рекомендується також у старих будівлях. Банальним способом, завдяки простій штукатурці, можна створити затишний куточок на кухні. Даний тип матеріалу ідеально підходить для всіх видів стін (гіпс, цемент, бетон). Дозволяє досягти повної зміни інтер'єру. Не потрібно турбуватися про якість обробки кухні структурованої штукатурки, тому що цей матеріал стійкий до механічних впливів і непроникний для вологи. Подібне оформлення стін можна застосувати і у ванних кімнатах. Це цікава альтернатива класичному способу обробки, заснованому на використанні керамічної плитки.

Як штукатурити?

Перш ніж почати наносити штукатурку на обрану стіну, потрібно подбати про належну підготовку підстави. Поверхня повинна бути очищеною, щоб на ній не було жиру, пилу, бруду. У разі великих пошкоджень у стінах потрібно їх закрити і згладити, щоб не було явних борозен, опуклостей або западин. Наступний крок це ґрунтування. Коли ґрунтовка остаточно висохне, можна перейти до нанесення штукатурної маси. Матеріал наноситься рівномірно, потім з допомогою простих інструментів (шпатель, терка) і власної фантазії формують фактуру візерунка. В залежності від творчого натхнення можна застосувати в оформленні, наприклад ефект віялоподібно розкресленій стіни, або хаотичні мазки шпателя, або брижі на воді, або особисто винайдений орнамент.