Лінолеум для квартири Найбільш популярний лінолеум з полівінілхлориду та натуральних компонентів. Останній не накопичує статичну електрику і екологічно чистий, зносостійкий і довговічний, не вицвітає з часом.

Детальніше: Лінолеум для квартири

Рідкі шпалери інноваційне рішення в сучасній обробці Зараз, в будівельній сфері практично регулярно з'являються нові різновиди будматеріалів, які в істотній мірі спрощують та полегшують процедуру здійснення ремонтних робіт.

Детальніше: Рідкі шпалери інноваційне рішення в сучасній обробці

Які меблі купити на кухню Кухня є найбільш важливим місцем в будь-якому будинку або квартирі, так як сучасна людина проводить чимало свого вільного часу. Для того, щоб це приміщення відрізнялося зручністю і затишністю, дуже важливо правильна організація приміщення, підбір необхідної меблів, інтер'єрних елементів, грамотне і відповідне оформлення простору.

Детальніше: Які меблі купити на кухню

Пробкові підлоги характеристики, переваги і недоліки Проводять укладання пробкових підлог ті господарі квартир, які прекрасно розуміють, що дане рішення являє собою тепло і затишок. Таке підлогове покриття нерідко порівнюють з такими оздоблювальними матеріалами як лінолеум або ламінат, виділяючи його унікальні переваги, адже воно безпосередньо відноситься до дерева, а значить, є екологічним і натуральним.

Детальніше: Пробкові підлоги характеристики, переваги і недоліки

Кухня в стилі шале Стиль шале прийшов в нашу країну з Альпійських гір Франції, звідки був запозичений туристами. Будинку в стилі шале спочатку будували бідні пастухи, які живуть в горах, щоб пасти стадо овець.

Детальніше: Кухня в стилі шале

Декор натуральним каменем Застосування натурального каменю займає у створенні декору інтер'єру окреме місце, і найважливіше у виборі стилю оформлення приміщення дизайнером. Природний камінь створює атмосферу надійності, стабільності та достатку.

Детальніше: Декор натуральним каменем

Кухонна витяжка Faber Витяжки Faber - це синтез вишуканого сучасного дизайну і високої якості виконання. Заснований у 1955 році концерн в даний час займає лідируюче положення на європейському ринку з виробництва www.postroil.com і випускає більш 100 моделей найрізноманітніших стилів иформ.

Детальніше: Кухонна витяжка Faber

Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі При здійсненні капітального ремонту в своїх будинках і створенні нових дизайнів інтер'єру, людям часто доводиться приділяти особливу увагу стелі. Даний елемент будинку не тільки постійно перебуває на виду, але і задає приміщенню особливий тон, допомагає підкреслювати певну стилістику.

Детальніше: Що необхідно враховувати при виборі натяжної стелі

Який килим краще Найчастіше оздоблення підлоги вимагає додаткового елемента, щось на зразок доріжки або килима, адже ходити по голому лінолеуму або паркету босоніж не завжди затишно.

Детальніше: Який килим краще

Новий універсальний матеріал штучний камінь На сьогоднішній день вироби з штучного каменю стають все більш популярними в будівництві і обробці приміщень. «Штучний» тут означає, що матеріал є синтетичним, що імітує натуральний камінь.

Детальніше: Новий універсальний матеріал штучний камінь